Sekmadienis , 15 gruodžio 2019
Pagrindinis / Namai / Praktiška sofa lova – ne tik interjerui pagyvinti

Praktiška sofa lova – ne tik interjerui pagyvinti

sofa-lova

Sofa lova – ne tik stilingas, bet ir labai svarbus baldas. Praktiška sofa lova neabejotinai pagyvina interjerą, o savo universalumu džiugina dar labiau.

Ne tik lentynėlės ir lentynos, spintelės ir spintos…

Kur dedame daiktus? Šį poreikį siejame su lentynomis, komodomis, spintelėmis, spintomis ir sekcijomis. Tačiau šiuo atžvilgiu reikia paminėti ir sofas lovas. Jeigu vieną tokią įsigijote, tikriausiai ji yra su talpa patalynei. Vadinasi, neapsikrausite, bus paprasta laikytis tvarkos.

Itin funkcionalu

Tad praktiška sofa lova paprastai yra ne tik minkšta, bet ir patogiai išleidžiama, turinti dėžę patalynei. Šis spendimas žmonėms patinka bent keliais aspektais:

  • Tai geras variantas norint apsieiti kuo ekonomiškiau. Vienas baldas atstoja du.
  • Labai pasiteisina nedideliuose namuose. Jei neturite atskiro miegamojo, tuomet sofos lovos privalumai gali tiesiog sužavėti. Dieną minkšta, daili sofa, o naktį – komfortiškas miego guolis. Jeigu erdvė maža ir atskirai lovai vietos nebelieka (arba viskas taptų pernelyg užgožta), tokiu atveju minėtas variantas atitiks jūsų lūkesčius.
  • Stilingumo ir praktiškumo derinys. Ir erdvę padaro malonesnę, ir įsitaisyti malonu, ir miegoti gerai.

Visi šie dalykai sufleruoja apie aukšto lygio funkcionalumą. Žinoma pastaroji sąvoka – aukšto lygio funkcionalumas – gali būti suprantama nevienodai. Užtat yra bendrų dalykų, dėl kurių sutinka visi ar daugelis. Ir tai bent iš dalies jau aptarėme.

Ką gauname

O dabar – apie naudą. Bet gal kiek kitaip, nei tikitės.

Pirmiausia apie nuomą. Pavyzdžiui, planuodami atostogas užsisakote butą savaitei. Tikėtina, kad ten bus būtent toks baldas, apie kokį čia rašome. Viena iš priežasčių – jau minėtas ekonomiškumas. Kita priežastis – protingas erdvės išnaudojimas.

Pratęsiant apie ekonomiškumą nagrinėtinas ir nuomos kainos kriterijus. Jei nuomotojams baldai kainuoja mažiau, tai atsiranda tikimybė, kad ir nuoma nebus įkainota labai „kandžiai“.

O kai rūpinamės savo namais, kaip nauda įvardytinas ir jaukumas. Nes ieškodami naujo baldo norime susikurti jaukią aplinką – kad būtų gera dalintis rūpesčiais ir džiaugsmais su šeima.

Ir interjerui pagyvinti, ir patogumui įvertinti… Vienas dalykas, viena interjero detalė – ir namuose dar mieliau, dar labiau norisi į juos grįžti, leisti laisvalaikį.

Taip pat skaitykite

stogas

Kiek kainuoja stogo keitimas?

Stogo dangos tarnavimo laikas yra skirtingas, priklausomai nuo medžiagos gali siekti 30-60 metų ir ilgiau. ...