Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / 10-ąjį festivalį IN LATINO pasveikino Meksikos ambasadorius

10-ąjį festivalį IN LATINO pasveikino Meksikos ambasadorius

Spalio 1 dieną 10-ą kartą atidarytos Lotynų Amerikos kultūros dienos IN LATINO. Brazilijos, Čilės, Kolumbijos, Argentinos režisierių trumpametražiai filmai, susitikimas su kino kūrėju iš Brazilijos, kumbijos koncertas, etnografinės fotografijos parodos atidarymas, kakavos ceremonija, kavos degustacija, keliauti įkvepiančios paskaitos – tik dalis šių metų IN LATINO programos.

„Prieš dešimt metų IN LATINO prasidėjo kaip Meksikos kultūros dienos, kurios vėliau peraugo į visą Lotynų Ameriką aprėpiantį renginį. Esame dėkingi nuo pirmojo festivalio mus palaikiusiai Meksikos ambasadai ir džiaugiamės, kad pirmojo jubiliejaus proga su mumis yra Jo Ekscelencija Meksikos ambasadorius“, – pasakojo renginio sumanytoja ir organizatorė, festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė.

festivalis IN LATINO
Organizatorių nuotr.

Sėkmės IN LATINO palinkėjo ir kitąmet susitikti pažadėjo specialiai atidarymo proga į Vilnių atskridęs Meksikos ambasadorius Agustin Gasca Pliego.

Festivalis buvo atidarytas viena iš trumpametražių filmų programų „Festivalių nugalėtojai“. Bilietai į visus ilgojo savaitgalio IN LATINO kino seansus kainuoja 3 eurus.

Šiemet žiūrėti Lotynų Amerikos kiną galės ne tik sostinės, bet ir uostamiesčio gyventojai. IN LATINO filmai spalio 9–10 dienomis bus rodomi Klaipėdos kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“.

Atidarymo vakarėlis iš kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ persikėlė į kol kas dar neįprastą vietą – jau greitai duris atversiantį barą „Peronas“.

Visą festivalio IN LATINO programą galima rasti – www.inlatino.lt

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...