Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / 3PL e-komercijai: sandėliavimas, pakavimas, išsiuntimas

3PL e-komercijai: sandėliavimas, pakavimas, išsiuntimas

3pl

Sparčiai besivystant logistikos sričiai mūsų šalyje, ji neabejotinai tampa viena pažangiausių ir svarbiausių. Logistikos, pervežimų, ekspedicijos ir sandėliavimo kompanijas galima rasti net ir mažiausiose miesteliuose. Viena iš naujausių paslaugų, kurios atsirado šiame versle ir vis sparčiau įgauna populiarumą yra Trečiųjų šalių logistika arba 3PL (angl. 3-rd Party Logistics). Tai paslauga, kai sandėliavimo ir logistikos paslaugos yra perduodamos valdyti įmonei, kuri turi tam visus reikiamus resursus – patalpas, technologijas, personalą ir transportą. Ši paslauga yra labai populiari tarp prekybinių įmonių ir ypač elektroninę komerciją besiverčiančių kompanijų.

Kokią nauda įmonei iš to, kad ji dali savo veiklos perduoda kitai ir moka už paslaugas? Ar ne paprasčiau būtų viską valdyti patiems? Kaip jau ir minėjome, esminis dalykas čia yra resursai. Sandėliavimas ir logistika nėra pačios pigiausios sritys, ypač kai kalba eina apie pradines investicijas į patalpas, jų įrengimą, išlaikymą, personalą, techniką ir transportą. Elektroninėje prekyboje dažnai būna taip, kad viskas vyksta nedidelėje patalpoje, kurioje sėdi žmonės, gaunantys užsakymus iš klientų ir juos vykdantys bei žmonės kuri rūpinasi tuo kad būtų, ką pasiūlyti klientams. Didelių išlaidų toks verslas nereikalauja, tačiau jei kalba eitų apie nuosavo sandėlio ir logistikos įrengimą, tai kaba būtų visai kitokia. Didžioji dauguma pradedančių įmonių tiesiog negali sau leisti tokios prabangos pačioje veiklos pradžioje. Ir būtent todėl 3 PL paslauga tampa tikru išsigelbėjimu. Pardavėjams lieka tik pasirūpinti, tinkamais įrankiais, panašiais į šį – https://www.terralogistics.lt/logistikos-sandeliu-valdymas-3pl. Jų pagalba galima greitai ir paprastai persiųsti užsakymus savo partneriams, tvarkantiems sandėlius ir logistiką bei stebėti kurios prekės ir kada buvo išsiųstos užsakovams, o kurios iš jų atvyko asortimento papildymui.

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...