Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / 5 papuošalai, kurių neatsisakys nei vyras, nei moteris

5 papuošalai, kurių neatsisakys nei vyras, nei moteris

Šiuolaikiškas žmogus turi turėti kelias poras batų, kelis svarbiausius rūbus ir, žinoma, keletą svarbiausių papuošalų. Kai prieš šimtus tūkstančių metų pirmykščiai žmones prasivėrė ausi ir pradėjo ant riešų nešioti apyrankes, o ant kaklo – stebuklingus amuletus, niekas negalėjo net pagalvoti, kad po tiek metų situacija nepasikeis iš esmės niekuo. Stebuklingų galių turinčių amuletų pakabukų ir auskarų, žyminčių aukštesnę kilmę nebeliko. Bet kai kurie papuošalai iki šiol yra labai reikšmingi. Pasižiūrėkite į fashiongold.lt el. parduotuvės asortimentą – pamatysite, kiek daug įvairiausių papuošalų žmonės perka.

Taigi, kokie 5 papuošalai yra reikalingiausi kiekvienam suaugusiam žmogui, turinčiam šeimą.

Vestuviniai žiedai

Vestuvės – ypatingas atveji bet kurios šeimos gyvenime. Jis simbolizuoja šeimos pradžią (oficialią), meilę, bendrystę. Vestuviniai žiedai reikalingi ir vyrams ir moterims, juos galima atnaujinti (ir ne tik dėl pasikeitusių kūno apimčių 😉) ir taip parodyti šeimos tvirtumą ir abipusę pagarbą, kai tas svaigus meilės jausmas kiek išsisklaido per prabėgusius metus kartu… Vestuviniai žiedai neprivalo būti labai brangūs. Juk tai kasdieniniam nešiojimui skirtas papuošalas.

Apyrankės

Apyrankės, kaip papuošalas, visada buvo skirtas pademonstruoti savo socialinį statusą. Dabar apyrankės vaidmuo kiek pasikeitė. Ant rankos atsiduria savotiškas priminimas apie tam tikrus įsipareigojimus, santykius. Vyrai su kostiumai nevengia apyrankės, primenančios apie draugystę, tam tikrą pažadą. Moterys riešus puošia subtiliau – auksinėmis apyrankėmis, kartais net ne viena. Vyriškos apyrankės yra masyvios. Moteriškos apyrankės – subtilios. Bet kuriuo atveju, tai vienas iš mėgstamiausių papuošalų tiems žmonėms, kurie nebijo parodyti savo socialinių ryšių ir įsipareigojimų nebūtinai antrajai pusei.

Pakabukai ant kaklo

Pakabukas ant kaklo yra gana slaptas papuošalas. Jis skirtas dažnai ne rodyti viešai, bet tam, kad būtų laikomas arti širdies, ant nuogos krūtinės. Moterys, mėgstančios atviresnius rūbus taip pat pasirūpina ir atitinkamai pakabukais tam tikroms progoms, kad jie puoštų krūtinę. Vyrai pakabukus nešioja rečiau, tačiau jie turi būti pakankamai prasmingi. Galbūt dėl to pakabukai dažnai graviruojami išraižant šeimos narių vardus. Tai labai simboliška – savo artimiausius žmones laikyti arčiausiai širdies, kas reiškia meilę ir pagarbą.

Auskarai ir vėriniai

Šiuos papuošalus nešioja daugiau moterys, nors tai buvo vyrų papuošalas. Ir ne bet koks, o karių. Kai kuriose kultūrose, vyrai neapsiribodavo auskarais, jie persiverdavo lūpas, nosis, liežuvius, antakius, net žandus. Šiuolaikiniame pasaulyje piersingas yra ne toks populiarus, kaip senovėje. Bet kuriuo atveju, auskarai tinka ne tik moterims, bet ir vyrams, visiškai nesvarbu, kokios seksualinės orientacijos vyras yra.

Sąsagos ir sužadėtuvių žiedas

Tai labai stipriai genderizuoti papuošalai, nors yra atvejų, kai šis stereotipas nesuveikia. Vyrai nešioja prabangias marškinių sąsagas. Moterys nešioja ne tik vestuvinius, bet ir sužadėtuvių žiedus. Vyrų sąsagos gali būti graviruotos inicialais, iš skirtingų lydinių metalų, net su deimantais ar kitais brangiais akmenimis. Moterims skirti sužadėtuvių žiedai dažniausiai yra brangesni už abiejų vestuvinius žiedus kartu sudėjus. Sužadėtuvių žiedas dažnai turi deimantą ar kitą brangų akmenį. Jis įspūdingas ir rodo vyro ketinimus atiduoti viską, kad tik gautų moters meilę ir pasitikėjimą.

Šie papuošalai turėtų būti kiekvieno šiuolaikiško žmogaus garderobe ir spintoje.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...