Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / 7 praktiški patarimai, kaip galite sutaupyti artėjančioms Šv. Kalėdoms

7 praktiški patarimai, kaip galite sutaupyti artėjančioms Šv. Kalėdoms

dovanos

Jau imate girdėti kalėdines dainas? Prekybos centrų langinės ir parduotuvių vitrinos išmarginamos kalėdinėmis dekoracijomis, kurios kasdien mums primena apie vis sparčiau artėjančias didžiąsias metų šventes? Tačiau nors visa tai mums dažniausiai sukelia daug teigiamų ir gražių emocijų, kartu mes imame jausti ir labai greitai augantį nerimą bei didžiulę įtampą, nes pradedame suvokti, kad laiko liko nebe tiek ir daug, o mums reikės pasirūpinti ne tik savo namų dekoravimu ir šventinio stalo ruošimu, tačiau ir kalėdinėmis dovanomis!

Todėl jei jūs norite ateinančias Kalėdas pasitikti su dideliu džiaugsmu ir netuščiomis kišenėmis, galite į pagalbą patelkti keletą https://geliupasaulis.lt/ patarimų, kurie turėtų padėti jums išvengti pernelyg didelio išlaidavimo artėjančių švenčių proga.

Suformuokite dovanojimo filosofiją

Natūralu, kad norint neperžengti kritinės savo biudžeto ribos, visų pirma reikia jį nustatyti, tačiau taip pat labai svarbu, kad būtų suformuota dovanų dovanojimo filosofija.

Klausite, ką tai reiškia? Tai yra susiję su tobulos dovanos kiekvienam jums brangiam žmogui pasirinkimu. Jūs ištisus metus naršote po el. parduotuves ar dažniausiai lankotės fizinėse prekybos vietose? Jūs dovanojate labai dideles dovanas vos keliems žmonėms ar daugybę mažyčių dovanų daugybei žmonių? Jums svarbus pats dovanų paieškos procesas ar jums yra kur kas svarbesnės žmonių, gaunančių dovanas, emocijos? Taigi, pagalvokite apie „kodėl“ ir „kam“ – tai turėtų jums palengvinti visą tolimesnį procesą.

Biudžetas

Iš tikrųjų žmonės per Kalėdas nori vieno – pabūti su jiems brangiais žmonėmis ir pasimėgauti juos apgaubiančia ramybe bei šiluma. Ir nors kalėdinės dovanos vaidina svarbų vaidmenį švenčiant Kalėdas, niekuomet nevertėtų persistengti.

Jei nenorite, kad pasibaigus Kalėdoms jums tektų rautis plaukus nuo galvos dėl to, jog jūsų banko sąskaita yra tuščia, o iki kito atlyginimo dar teks gerokai palaukti, prieš pradėdami kalėdinių dovanų paieškas, pasistenkite suformuoti biudžetą ir juo vadovautis.

Rinkitės laiką vietoje pinigų

Daugeliui žmonių laikas praleistas su savo artimaisiais yra kur kas brangesnis ir svarbesnis nei materialūs dalykai, pvz., fizinės dovanos. Todėl didžiųjų kasmetinių švenčių metu svarbiausia susitelkti į kokybišką kartu praleistą laiką.

Turėtume laiką ir patirtį sureikšminti gerokai labiau nei materialius daiktus. Būtent laikas, kurį mes praleidžiame produktyviai ir smagiai, įsimena mums gerokai labiau ir suteikia mums daug daugiau nei daiktai.

Būkite sentimentalūs

Kalėdos yra viena iš tų švenčių, kuriai turime tinkamai pasiruošti. Nepaisant to, kad svarbiausia yra laikas, kurį mes praleidžiame su savo artimaisiais, negalime ignoruoti dovanų ir savo artimuosius prie švenčių stalo pasitikti tuščiomis, tvirtindami, kad „mes tiesiog buvome labai užimti ir neatradome pakankamai laiko“. Tačiau tai taip pat nereiškia, kad vien dėl laiko stokos jūs turėtumėte pagriebti bet kurią po ranka pasitaikiusią dovaną.

Ieškodami dovanų bent akimirkai tapkite sentimentalūs. Ieškokite tokių kalėdinių dovanų, kurios atitiktų būsimo dovanos gavėjo interesus ir poreikius. Tai yra vienas iš labai efektyvių būdų, padedantis užtikrinti, kad jūs neprašausite pro šalį ir tapsite labai puikiu Kalėdų seneliu.

Dovanų paieškas pradėkite kuo anksčiau

Geriausia ateinančioms Kalėdoms pradėti ruoštis iš karto po to, kai pasibaigia šios šventės. Manote, kad to „jau per daug“? Tačiau metų bėgyje labai dažnai mes susiduriame su pačiomis įvairiausiomis akcijomis ir nuolaidomis, kurios mums gali padėti sutaupyti perkant tas pačias prekes, kurias pirktume iki Kalėdų likus vos kelioms savaitėms. Jei mes dovanų paieškas vykdysime ištisus metus, tuomet artėjančias Kalėdas pasitiksime ne tik be jokio streso, tačiau ir su pilnomis kišenėmis pinigų!

Nelaukite, kol parduotuves užplūs minios žmonių, o parduotuvių siūlomų prekių kainos perkops neįsivaizduojamas ribas. Būkite išmintingi ir praktiški Kalėdų seneliai.

Pirkite internetu

Dovanų užsakymas internetu suteikia daugiau patogumo, sutaupo daug laiko ir padeda sumažinti patiriamas išlaidas.

Elektroninių parduotuvių pagalba mes galime akimirksniu palyginti tos pačios prekės kainas skirtingose el. parduotuvėse, pasirinkdami tą, kuri yra pigiausia. Mes taip pat internetu apsipirkti galime tiek savo kompiuteryje, tiek ir išmaniajame telefone, o tai reiškia, kad tai galime daryti bet kur ir bet kada.

Žinoma, pirkdami el. parduotuvėse jūs turėtumėte atsižvelgti ir į prekių pristatymo laiką. Jei jūs dovanas rinksite paskutinę minutę, tuomet turite būti tikri, kad jūsų užsakytos prekės bus pristatytos laiku – priešingu atveju jūs galite likti tuščiomis rankomis.

Supakuokite kalėdines dovanas

Vienas iš maloniausių „darbų“ Kalėdų rytą yra dovanų pakavimas. Tai yra labai jaudinanti ir maloni patirtis, kurią dievina bene kiekvienas.

Jei norite, kad jūsų išrinktų dovanų gavėjai būtų kaip įmanoma labiau nustebinti, pasistenkite kalėdines dovanas supakuoti, pasirenkant gražų ir kokybišką dovanų pakavimo popierių. Ir net jei jūs niekuomet nebuvote geri dovanų pakuotojai, jums tikrai nėra būtina kreiptis į dovanų pakuotojus, kadangi jūs visuomet galite pasinaudoti internetu ir peržiūrėti įvairius „YouTube“ skelbiamus vaizdo įrašus, kurie pagelbės jums labai profesionaliai supakuojant savo turimas dovanas. Taip pat jums gali praversti ir dovanų maišeliai įvairioms progoms, kuriuos galite iš anksto įsigyti internetu gerokai žemesnėmis kainomis. Ir niekuomet nepamirškite būti kuo originalesni – galite būti tikri, kad visa tai bus tinkamai įvertinta!

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...