Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / Adwords, Adsense, SEO – bendras vardiklis, raktiniai žodžiai

Adwords, Adsense, SEO – bendras vardiklis, raktiniai žodžiai

Jei ką tik sukūrėte svetainę, tikriausiai visi esate girdėję tokius žodžius kaip: raktiniai žodžiai, Google Adwords, Google Adsense, SEO. Adwords, Adsense, SEO turi vieną bendrą bruožą – raktinius žodžius. Kiek svarbūs yra raktiniai žodžiai? Labai svarbūs.

 

Google Adwords

 

„Adwords“, nesvarbu, ar tai būtų „Google“, ar bet kokios mokėjimo už paspaudimą paieškos sistemos, jums reikia raktinių žodžių. Naudodami „Adwords“ sukuriate trijų eilučių skelbimą – 25 žodžių pavadinimą ir dvi 35 žodžių eilutės skelbimo kopiją, tada kuriate raktinius žodžius. Norėdami gauti rezultatų, turite ieškoti skirtingų raktinių žodžių, kurie yra skirtingi, bet susiję su jūsų tiksline auditorija. Skamba lengvai? taip nėra. Reikia laiko, kantrybės, nuolatinio koregavimo ir vilties, kad parduodamas produktas dar nėra prisotintas rinkoje – dėl didelės konkurencijos naujokui šiek tiek sunkiau gauti pelno.

 

Google Adsense

 

„Google Adsense“ yra „Google“ sukurta reklamos programa, kurią pradeda tyrinėti kitos paieškos sistemos, tokios kaip „Yahoo“ ir MSN – leidžianti į savo svetainę įdėti tikslinius skelbimus. Jei kas nors spustelėja skelbimą, jūs uždirbate nedidelę pinigų sumą. Šie skelbimai yra pagrįsti raktiniais žodžiais ir yra susiję su jūsų tinklalapiu arba svetaine.

 

Skamba paprastai? Na, tikrai ne. Yra ir daugiau, nei tiesiog įdėti skelbimą į savo svetainę ir tikėtis, kad kas nors jį spustelės.

 

SEO

 

Optimizavimas paieškos sistemoms – man tai daug laiko reikalaujantis procesas. SEO yra pagrįstas raktiniais žodžiais – paieškos sistemos ištraukia raktinius žodžius iš jūsų žiniatinklio kopijos raktažodžių žymos.

Tačiau paieškos sistemos renka informaciją iš meta aprašymo, meta pavadinimo ir jūsų tinklalapių turinio. Taigi turinys viešpatauja.

 

Kadangi turinys karaliauja, kiekviename puslapyje turi būti naudingo turinio ir, svarbiausia, aktualiausių raktinių žodžių, kuriuos norite pabrėžti. Antra, geriausia pabandyti pagrįsti raktinius žodžius pagal pagrindinę temą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad raktiniai žodžiai yra vienas iš pagrindinių ingredientų, nukreipiančių žmones į jūsų svetainę, produktą, paslaugą ir (arba) skelbimą. …IR raktiniai žodžiai, pagrįsti jūsų kokybišku turiniu, padės nustatyti jūsų poziciją svetainėje.

Daugiau papasakotų SEO specialistai, kurių teikiamos SEO paslaugos yra veiksmingos ir efektyvios.

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...