Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ albumo pristatyme svečius privers pamiršti kasdienybę

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ albumo pristatyme svečius privers pamiršti kasdienybę

Jau šiandien, rugpjūčio 12 dieną „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ visus kviečia į nuotaikingą debiutinio albumo pristatymo koncertą, kuris vyks lietuviška Venesuela virtusioje „Vasaros terasoje“, Vilniuje.

„Pagrindinis šiandienos tikslas – susirinkusius koncerto svečius paleisti nuo kasdienybės ir įtraukti į grupės fantazijų, geros nuotaikos ir nuotykių aplinką. Jei iš šypsenos ir šokių matysime, kad tai pavyko, būsime labai laimingi ir įkvėpti“, – tikslą išdavė grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ nariai.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ muzikinė akcija mieste (Deimantės Kanclerytės nuotr.)

Vakar per patį Anatolijaus Kašpirovskio gimtadienį išleistas albumas pasiekė grupę. Ta proga „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ surengė muzikinę akciją mieste, kurios metu grojo, linksmino praeivius ir kvietė į būsimą koncertą.

Ruošdamasi albumo pristatymo koncertui Vilniuje grupė sukūrė staigmenų kupiną programą. Susirinkusieji taip pat išvys visiškai kitokią „Vasaros terasą“, negu yra įpratę. Koncerto svečiai kviečiami į atostogas vienam vakarui. Čia bus galima atsidurti tarsi Venesueloje, kur veiks tikra muitinės patikros sistema, bus galima atsigaivinti vietiniais gėrimais ir atsipalaiduoti Lotynų Amerikos ritmuose.

Antikvariniai Kašpirovskio dantys klipas – „Į Venesuelą”:

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...