Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato ispanišką „A Venezuela“

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato ispanišką „A Venezuela“

Sensacija Venesueloje tapęs „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ vaizdo klipas jau viršijo pusę milijono peržiūrų. Venesueliečių dėmesio įkvėpta grupė savo hitą išvertė į ispanų kalbą. Ispaniškai įrašytą dainą „A Venezuela“ jau galima rasti „YouTube“, „iTunes“, „Spotify“, „Deezer“ ir kitose muzikos platformose.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ muzikinė akcija mieste (Deimantės Kanclerytės nuotr.)

Viskas prasidėjo daugiau nei prieš pusmetį, kai internete paskelbtas Sauliaus Baradinsko režisuotas vaizdo klipas „Į Venesuelą“ patraukė Venesuelos žiniasklaidos dėmesį. Po kelių vietos žiniasklaidos straipsnių vaizdo klipo peržiūros šoktelėjo kone perpus, pasipylė komentarai, žinutės, pasidalinimai „Facebook“ ir „Twitter“ tinkluose.

„O juk iš tikrųjų daina ne apie Venesuelą, o apie lietuvio vyro įsivaizduojamą svajonių šalį, kur pigus benzinas, saulė, jūra, merginos, o kas svarbiausia – galimybė pasislėpti nuo šeimos ir kitų rūpesčių, kur nieks tavęs nesuras. Argi tai ne svajonių šalis?“, – aiškino grupės vokalistas Martynas Enčius.

Tačiau nuo šiol Venesuelos baruose ir paplūdimiuose lietuvių hitas „A Venezuela“ skambės ir vietiniams suprantama kalba.

„Po dainos išpopuliarėjimo Venesueloje jautėmės lyg dar ne viską būtume padarę, todėl pradėjome ieškoti Lietuvoje gyvenančių ispanakalbių, kurie pagelbėtų išversti dainos tekstą. Misija buvo nelengva, nes nenorėjome prarasti dainos simbolių ir prasmės. Tikime, kad pavyko, nors galim numanyti, kad venesueliečiai nesusilaikys nepakomentavę tarimo ir ieškos „kabliukų“ vertime. Bet ką gali žinoti, gal ispaniška dainos versija vieną dieną atvers duris turui į Venesuelą?“ – šypsojosi grupės nariai.

Vaizdo klipas „Į Venesuelą“ M.A.M.A apdovanojimuose šiemet buvo pripažintas metų vaizdo klipu, o „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – metų proveržiu.

Džiugiai nusiteikusi grupė balandžio mėnesį kviečia į koncertinį turą „Daugiau veiksmo“ penkiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Druskininkuose ir Panevėžyje. Turas prasidės balandžio 1 dieną Vilniuje „Legendos“ klube (buvęs „New York“) ir baigsis balandžio 30 dieną Panevėžyje „Tauros lofte“. Kaip visada, grupės pasirodymuose galima laukti nežinia kokių staigmenų, tačiau aišku viena – bus daug veiksmo ir dar daugiau smagio muzikos.

# Antikvariniai Kašpirovskio dantys | A Venezuela (in Spanish):

# Antikvariniai Kašpirovskio dantys | Į Venesuelą (oficialus video):

# Bilietais į koncertus prekiauja: http://www.bilietai.lt/lt/event/29731

# Daugiau informacijos: http://antikvariniaikaspirovskiodantys.lt/

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...