Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Verslas / Aplinkai draugiškų manekenų gamyba Lietuvoje

Aplinkai draugiškų manekenų gamyba Lietuvoje

Manekenai yra svarbi mados industrijos dalis, tačiau dažnai neatsižvelgiama į jų poveikį aplinkai. Vis daugiau žmonių siekia, kad jų apsipirkinėjimas būtų kuo tvaresnis procesas, kad sukeltų kuo mažiau žalingo poveikio aplinkai, tačiau retai tokių pirkėjų mintys nukeliauja iki gaminio, ant kurio tam tikras drabužis ar aksesuaras yra demonstruojamas – šiuo atveju mes kalbame būtent apie manekenus.

Būtent manekenų gamyba yra tas žingsnis, apie kurį verta pradėti galvoti, siekiant paversti apsipirkinėjimą tvaresniu procesu.

Šiandien Ric Creative gali Jums pasiūlyti naujai, pagal patobulintas technines specifikacijas sukurtus manekenus, kurie yra gerokai palankenis aplinkai. Juos gaminant buvo sunaudota kur kas mažiau plastiko, kuris sunkiai yra, o nerūšiuotas patekęs į aplinką sukelia gamtai ir gamtos gyventojams žalą. Taip pat pradėjus gaminti manekenus pagal atnaujintą gamybinę specifiką, galima buvo stebėti sumažėjusį į aplinką patenkančio anglies dioksido kiekį. Teigiama, kad šios medžiagos emisijos sukelia vandenynų rūgštėjimą – labai opią aplinkos apsaugos specialistų problema, su kuria kovojama jau ilgai. Taip pat atlikus tam tikrus patobulinimus buvo pasiektas sumažėjęs cheminių medžiagų bei kitų toksiškų aplinkai medžiagų išskyrimas. Kadangi mes, Ric Creative, rūpinamės gamtos apsauga ir siekiame kurti kuo labiau aplinkai draugiškus gaminius, mūsų tikslas buvo atitinkamai koreguoti jau esamų gaminių gamybos procesus bei technologijas, įvertinti pirminių gaminių daromą poveikį aplinkai bei įvertinus šiuos rezultatus domėtis alternatyvomis, taip siekiant atrasti būdą sukurti gaminį, kuris būtų dar tvaresnis.

Pirmasis pokytis, kurio ėmėmės – tai pakeisti gaminių gamybos technologiją į 3D spausdinimą. Čia atitinkamai pakeitėme putų polistirolo žaliavą kita medžiaga – būtent atnaujintam 3D spausdinimui tinkančiu polimeru. Šiuo pokyčiu siekėme sumažinti naudojamų cheminių medžiagų kiekį ir atliekas, taip pat šio pokyčio įgyvendinimas prisidėjo jau prie minėtų anglies dioksido emisijų kiekio sumažinimo.

Kitas pokytis, kurį įgyvendinome – cheminių medžiagų sunaudojimas. Atsisakėme epoksidinės dervos, kuri prisidėjo prie toksiškumo aplinkai mažinimo bei to paties jau minėjo anglies dioksido kiekio mažinimo.

Galiausiai priėmėme sprendimą pakeisti įprastai naudojamus dažus į ekologiškesnius, siekiant gaminti iš aplinkai palankesnių medžiagų.

Šiandien drąsiai teigiame, kad viskas priklauso nuo mūsų ir nuo mūsų pasirinktų žingsnių bei priimamų sprendimų. Ekologiškesniu principu kuriami manekenai mados industrijoje yra ta grandis, kuri tikrai gali sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Mes gamybinius patobulinimus jau atlikome ir nuolat ieškome naujų būdų, tačiau prie žiedinės ekonomikos skatinimo šiandien galite prisidėti ir Jūs – įsigykite Ric Creative manekenus ir kurkime tvarų pasaulį kartu!

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...