Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Ar brangiai kainuoja estetinis plombavimas Klaipėdoje?

Ar brangiai kainuoja estetinis plombavimas Klaipėdoje?

Estetika yra neatsiejama šiuolaikinės odontologijos dalis: pacientai nebesikreipia į kliniką vien tik dėl gydymo, jie stengiasi įgauti tobulą, baltą ir švytinčią šypseną.

Estetinis dantų atstatymas yra teisingos danties formos, struktūros, natūralaus blizgesio atstatymas naudojant kompozicines plombines medžiagas. Tokį gydymą atlieka odontologas, kurio specializacija yra estetinė restauracija.

Paprastai estetinis atstatymas reikalingas, jei reikia pagerinti danties išvaizdą šypsenos zonoje. Meninis dantų atkūrimas kompozicinėmis medžiagomis naudojamas keičiant danties spalvą, danties traumą  ir gydant ėduonį.

Vieno etapo estetinio restauravimo procesas yra sluoksnio po sluoksnio padengimas šviesą kietinančia medžiaga: taip gydytojas skrupulingai atkuria natūralią danties formą, išsaugodamas jo funkcijas.

Restauravimas gali būti vieno etapo, kai gydytojas atlieka atstatymą tiesiai ant paciento danties ir dviejų etapų.

Atliekant dviejų etapų dantų atkūrimą, klinikos gydytojas daro žandikaulio įspaudą, o laboratorijos technikas – modelį. Ir jau sutelkdamas dėmesį į šį modelį, odontologas atkuria dantį. Todėl atstatymas yra labai tikslus – atsižvelgiant į paciento sukandimą.

Paskutinis etapas yra šlifavimas ir poliravimas naudojant įvairius priedus, šepečius ir specialią pastą. Atkurtas dantis įgauna ne tik idealią formą, bet ir natūralų blizgesį. Kramtymo funkcijos atkūrimas yra problema, kurią taip pat galima ištaisyti naudojantis šia paslauga.

Tam tikrų korekcinių procedūrų kainos priklauso nuo dantų sutrikimų sudėtingumo. Procedūra atliekamos:

  • spalvos ir paviršiaus atstatymui;
  • tarpų mažinimui ir formos atstatymui;
  • susmulkinto ar nulūžusio danties atstatymui;
  • kraštų ir kitų defektų atstatymui.

Paslaugos kainos negalima palyginti su nauja tobula šypsena. Estetinis kramtomųjų dantų atstatymas yra tikras menas, leidžiantis sukurti puikų šedevrą. Šypsena taps bendravimo su kitais įrankiu savo tikslams pasiekti. Dantis po restauracijos nesiskiria nuo sveiko nei išoriniais parametrais, nei pojūčiais. Odontologai pakartoja ir išsaugo visas natūralias savybes. Dėl fotopolimero medžiagų atkurtas dantis yra tvirtas ir patvarus.

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...