Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / „Biplan“ Kovo 11-ąją švęs koncertu Klaipėdoje

„Biplan“ Kovo 11-ąją švęs koncertu Klaipėdoje

Visiems gerai žinoma pozityviojo roko grupė „Biplan“ uostamiesčio gyventojus kviečia Kovo 11 dieną švęsti kartu! Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną muzikantai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje sugros specialų šventinį koncertą.

Koncerte svečiuosis ir grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, kuris kartu su „Biplan“ atliks ne tik grupės dainą „Už laisvę!“, bet ir patriotinį „Anties“ kūrinį „Lietuvos valstybė“. Dar vienu maloniu svečiu taps Ieva Narkutė, atliksianti ne tik bendrą kūrinį su „Biplan“, bet ir jausmingą savo dainą „Raudoni vakarai“.

„Prieš kelis mėnesius Klaipėdoje sugrojome paskutinį mūsų jubiliejinio turo „Biplan20!“ koncertą. Tai buvo nuostabus vakaras, tačiau nulipus nuo scenos apėmė liūdesys. Toks liūdesys būna, kai baigiasi kažkas labai gražaus. Todėl šiemet Kovo 11 diena mums bus dviguba šventė. Džiaugiamės, jog tokią gražią ir svarbią mūsų valstybei dieną surengsime didžiulį koncertą Klaipėdoje. Labai jo laukiame ir, aišku, labai laukiame visų klaipėdiečių ir šio nuostabaus miesto svečių. Bus smagu jus visus matyti ir kartu su jumis atšvęsti Nepriklausomybės atkūrimo dieną!“, – kalbėjo „Biplan“ gitaristas Olegas Sejevas.

grupė „Biplan“
Grupė „Biplan“ (Filip Butkin nuotr.)

Šis koncertas klausytojus kvies kartu su „Biplan“ praleisti jaukų, šiltą, ypatingą ir įsimintiną vakarą. Į renginį grupė atsiveš šiai programai kurtas dekoracijas, atmosferą kurs pirotechnikos efektai.

Publiką šventiškai nuteiks daugelis senų ir naujų grupės hitų. Tarp jų, rudenį „Biplan“ kartu su aktore Agne Diktkovskyte įrašytas kūrinys „Kino filmai 2015“, kuris tapo vienu didžiausių hitų per visą „Biplan“ karjerą. Ši daina radijo stotyje „Laluna“ buvo pakilusi iki antros vietos. Pirmą vietą pasiekė „Biplan“ koncerte skambėsiančios dainos „Kapitonai“ ir „Sapnų gaidyklė (Hey Ya Ho)“.

Biplan – Už Laisvę!:

Biplan – Kino filmai 2015:

Renginio nuoroda: http://www.bilietai.lt/

Taip pat skaitykite

Kaip maksimaliai išnaudoti atostogas užsienyje?

Tikriausiai kiekvienas planuojantis atostogas užsienyje nori jas išnaudoti maksimaliai! Žinoma, tam reikia atidaus planavimo ir ...