Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / „Biplan“ pristatė trečią singlą ukrainiečių kalba

„Biplan“ pristatė trečią singlą ukrainiečių kalba

Grupė „Biplan“ kartu su vaizdo klipu pristatė trečiąjį savo singlą ukrainiečių kalba „My vično juni“ („Mes amžinai jauni“). Tai yra ukraintietiška žymaus „biplanų“ hito „O mes prie jūros“ versija, kurią užvakar jie pristatė savo socialiniame tinkle.

„Šiandien mums yra džiugi diena. O džiugi dėl to, kad pagaliau visai Ukrainai galime pristatyti vieną mėgiamiausių mūsų dainų įrašytą ukrainiečių kalba. Dainą pristatome kartu su vaizdo klipu, filmuotu pasakiškoje Kuršių nerijoje. „My vično juni“ dainos tekstas gerokai skiriasi nuo lietuviškos šios dainos versijos, bet dainos žinutė liko ta pati – tai meilė gyvenimui ir noras amžinai likti jaunais“, – rašė „Biplan“.

Daina „My vično juni“ buvo pristatyta per Ukrainos nepriklausomybės dieną, rugpjūčio 24-ąją. Dainos tekstą parašė ukrainiečių poetė Midna, anksčiau sukūrusi tekstus ir kitoms ukrainietiškoms „Biplan“ dainų versijoms – „Amore“ ir „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“.

Pristatydami dainą „Biplan“ muzikantai nepamiršo su nepriklausomybės diena pasveikinti Ukrainos. „Kas gali būti svarbiau už šalies nepriklausomybę? Linkime niekada jos nebeprarasti, branginti ją ir puoselėti! Su švente jus, mieli draugai, iš visos širdies!“, – ukrainiečius sveikino muzikantai.

grupė „Biplan“
grupė „Biplan“ klipo filmavime (Filip Butkin nuotr.)

Grupė „Biplan“ jau kelerius metus aktyviai palaiko Ukrainos nepriklausomybę. Už šią veiklą grupės lyderis Maksas Melmanas Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės buvo apdovanotas ordino už nuopelnus Lietuvai medaliu. Tai padėka už aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje.

Grupė 2013 metų gruodį pasirodė su palaikymo koncertu Maidane, o 2014 metais vasarį – surengė koncertą „Kartu su Ukraina!“ Lietuvoje, kur buvo renkamos lėšos Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms. Praėjusių metų rugpjūtį „Biplan“ Ukrainos nepriklausomybės dienos proga pasirodė kartu su 2004-ų metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Ruslana. Šią žiemą „Biplan“ išleido lietuvišką dainą „Už laisvę!“, kuri taip pat buvo įkvėpta Ukrainos įvykių.

Biplan – Amore (українською) (Official Video):

# Biplan – Ми вічно юні (українською) (Official Video):

 

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...