Ketvirtadienis , 30 lapkričio 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / „Bręstančio blogio“ žvaigždės įsilieja į didžiausius Holivudo projektus

„Bręstančio blogio“ žvaigždės įsilieja į didžiausius Holivudo projektus

Daugeliui Holivudo aktorių vaidyba populiariuose serialuose tampa pakilimo taku į didžiuosius ekranus. Paskutiniu metu juose vis dažniau matome serialo „Bręstantis blogis“ aktorius. Bryanas Cranstonas, šiame seriale suvaidinęs savo narkotikų verslą pradėjusį chemijos mokytoją Volterį Vaitą, dar praėjusį savaitgalį dėl „Oskaro“ konkuravo su Leonardo DiCaprio. Akademijos apdovanojimui jis buvo nominuotas už pagrindinį vaidmenį filme „Ponas Trumbo“.

Kadras iš filmo „Kodas 999“
Kadras iš filmo „Kodas 999“

Aaronas Paulas, jaunasis B. Cranstono partneris seriale („Bręstančiame blogyje“ vaidinęs jauną prekeivį narkotikais Džesį Pinkmaną), taip pat kopia karjeros laiptais. Pastaraisiais metais Aaronas kviečiamas į vis svarbesnius kino projektus, vis didesniems vaidmenims. Veiksmo filme „Ištroškę greičio“ jam teko pagrindinis vaidmuo. Vėliau aktorius pasirodė biblinės istorijos ekranizacijoje „Egzodas. Dievai ir karaliai“. Šiuo metu A. Paulas nepaprastai didžiuojasi naujausiu savo vaidmeniu kriminaliniame filme „Kodas 999“, kur darbavosi greta tikrojo Amerikos aktorių elito.

Filme „Kodas 999“ pamatysite tokius kino profesionalus, kaip Woody‘is Harrelsonas („Bado žaidynės“), Kate Winslet („Titanikas“), Chiwetelas Ejioforas („12 vergovės metų“), Casey‘is Affleckas („Tarp žvaigždžių“) ir daugelį kitų pažįstamų veidų. Pats A. Paulas vis dar negali atsidžiauti, kad tapo šitos, jo žodžiais tariant, „nenormaliai geros“ aktorių komandos dalimi. Naujasis Aarono vaidmuo turėtų sukelti nostalgiją gausiems „Bręstančio blogio“ gerbėjams. Žiaurioje ir realistiškoje juostoje „Kodas 999“ jis vaidina įstatymų užribyje atsidūrusį ir su narkotikais problemų turintį jauną vyrą. Lietuvos kino teatruose filmą galima pamatyti nuo kovo 11-os dienos.

Kino juostos „Kodas 999“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Vasarinės padangos: saugumo ir eksploatacinių savybių gerinimas šiltuoju metų laiku

Pakilus oro temperatūrai ir išvalžius kelius nuo sniego ir ledo, metas apsvarstyti galimybę žiemines padangas ...