Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Dailininko iš Baltarusijos Vaclav Sporskij tapybos paroda

Dailininko iš Baltarusijos Vaclav Sporskij tapybos paroda

Šių metų gruodžio 10 dieną, ketvirtadienį, 17.30 valandą „Klaipėdos galerijos“ filiale mados ir verslo centro „Herkaus“ galerijoje (adresas H. Manto g. 22) atidaroma dailininko iš Baltarusijos Vaclav Sporskij tapybos paroda.

Pirmą kartą Baltarusijos dailininkas Vaclavas Sporskis (Vaclav Sporskij) klaipėdiečiams pristato savo kūrybą „Klaipėdos galerijoje“.

Vaclav Sporskij tapybos paroda
Magdalena 100 x 120

Svečio iš Baltarusijos, paroda skirta kalėdiniam laikotarpiui: pasakiški motyvai, jaukumas, paslaptingumas ir fantazija, kuri pulsuoja iš dailininko drobių, sukuria šventinio laukimo nuotaiką.

V. Sporskis išsiskiria savita tapybos maniera. Išskaidytą realybę, simbolius, metaforas ir alegorijas dailininkas per kūrybinės vaizduotės filtrą transformuoja į išraiškingas paveikslo kompozicijas, savitai naudoja spalvų ir šviesos žaismę. Šio autoriaus kūryba – daugiaaspektė, savyje sutalpinanti ir ramumą, susimąstymą, ir žaismingą nuotaiką. Dauguma tapybos darbų primena kelionę – vizijas, kur dailininko įsivaizduojamoje realybėje dabartis persipina su praeitimi. Nuolatos V. Sporskis siekia išplėsti savo kūrybiškumo ribas, ieško naujų ir netikėtų turinio ir spalvų sprendimų.

Paroda vyks iki 2016 metų sausio 14 dienos.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...