Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Daugybė stiliaus patarimų, kurie padės atrodyti nepriekaištingai

Daugybė stiliaus patarimų, kurie padės atrodyti nepriekaištingai

Vis dažniau formuodamos savo įvaizdį susiduriate su pačiais įvairiausiais klausimais ir vis rečiau būnate patenkintos tuo, ką matote veidrodyje? Nepaisant to, kad drabužių spinta sunkiai beužsidaro nuo jos gausaus turinio, jums nepavyksta atrasti tinkamiausių stiliaus detalių? Tuomet atėjo pat metas pasinaudoti keliais praktiškais stiliaus patarimais.

„Strategiškas“ odos atidengimas

Norite atrodyti labai seksualiai? Tačiau siekdamos tokio tikslo tikrai neturėtumėte manyti, kad privalote atidengti kuo daugiau savo odos. Atminkite, kad jūsų tikslas yra atrodyti seksualiai, o ne vulgariai. Jei savo odą atidengsite „strategiškai“, tuomet sukursite daugiau paslapties. Pavyzdžiui, jei pasirinkote atidengti savo iškirptę, neberodykite kojų. Jei atidengėte kojas, nebeatidenkite iškirptės.

Klasikiniai balti marškiniai ir džinsai

Ieškote klasikinio ir nesenstančio stiliaus sprendimo? Tuomet klasikiniai balti marškiniai ir džinsai tiks kuo puikiausiai. Tačiau tokiu atveju baltus marškinius turėtumėte sukišti į kelnes. Žinoma, atrodysite stilingai, tačiau atminkite, kad toks sprendimas sutrumpins jūsų marškinių tarnavimo laiką, todėl pasirūpinkite, jog jūsų drabužių spintoje būtų ne vienas baltų marškinių modelis.

Ryškūs aksesuarai

Jei jūsų drabužių spintoje vyrauja neutralių spalvų drabužiai, niekuomet nepamirškite prie jų priderinti ir labai ryškius aksesuarus. Pavyzdžiui, jei pasirinkote juodus drabužius, prie jų galite priderinti ryškiai raudoną rankinę. Tai suteiks jūsų įvaizdžiui gerokai daugiau išskirtinumo.

Tobulai aptempti džinsai

Ar žinote, kokia yra tobulai aptemptų ir nuostabiai atrodančių džinsų paslaptis? Tai 95 % medvilnės ir 5 % likros. Norint, kad džinsai išlaikytų savo formą, juose turi būti bent 2 % likros.

Užsimeskite šalį

Tai yra nuostabus aksesuaras, kurį su savimi turėtų turėti kiekviena iš mūsų. Šalis neužima daug vietos, todėl jį nesunku nešioti rankinėje. Jo pagalba galima reikšmingai pakoreguoti savo įvaizdį – ypač, kai skubate ir neturite laiko rimtesnėms stiliaus korekcijoms.

Sudarykite sąrašą

Ir šiuo atveju kalbame ne apie būsimų pirkinių sąrašą keliaujant į drabužių parduotuvę. Kalbame apie svarbiausių jūsų turimų drabužių sąrašą. Tai suteiks jums galimybę kur kas lengviau formuoti savo kasdienį stilių ir išvengti nuolatinio galvos skausmo, kai nebežinote, ką apsirengti.

Kelnės ir džinsai

Kelnės ir džinsai moterims neabejotinai yra nuostabus stiliaus pasirinkimas. Tiesą sakant, tai yra vienas iš universaliausių ir praktiškiausių pasirinkimų, kuris tinka bene bet kuriai progai. Tačiau renkantis džinsus neretai mes imame sau kelti klausimą, kokio dydžio jie turėtų būti. Tokiais atvejais, kai imame dvejoti, visuomet vertėtų rinktis mažesnio dydžio modelį. Jie visada prasitampo ir tokie džinsai tampa gerokai „saugesniu“ stiliaus sprendimu.

Pakoreguokite savo drabužių spintą

Drabužiams reikia vietos kvėpuoti! Kuomet atveriate savo drabužių spintos (ar drabužinės) duris, jūs turite labai aiškiai matyti, kas ją sudaro. Jei jums yra sudėtinga atrasti lengvai suderinamus ir jums puikiai tinkančius drabužius, galite būti tikros, kad dabar yra pats metas pakoreguoti savo drabužių spintos turinį. Tai, ko nedėvėjote ne vienerius metus, parduokite ar paaukokite. Reguliarus drabužių spintos tvarkymas užtikrins ne tik optimalią tvarką, tačiau taip pat palengvins ir jūsų kasdienio stiliaus formavimą.

Derinkite skirtingus raštus

Norite originalaus stiliaus sprendimo, kuris jūsų įvaizdžiui suteiktų dar daugiau žavesio? Tuomet neturėtumėte vengti derinti skirtingų raštų. Būtų klaidinga manyti, kad privalote rinktis tik tokius drabužius, kurių raštai tobulai vienas kitą atitinka. Skirtingų raštų derinimas yra puikus būdas pagyvinti savo stilių ir paversti jį labai madingu.

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...