Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Didingi mūšiai, tamsios valdovų paslaptys ir meilė įspūdingame istoriniame epe „VIKINGAS“

Didingi mūšiai, tamsios valdovų paslaptys ir meilė įspūdingame istoriniame epe „VIKINGAS“

Filmų „Nakties sargyba“ ir „Dienos sargyba“ prodiuseriai pristato ambicingiausią ir metų brangiausią Rusijos kino epą „Vikingas“. Jo režisierius Andrejus Kravčiukas jau turi patirties kurti epinius filmus – 2008 m. pasaulį išvydo jo realiais įvykiais paremta įspūdinga karinė drama „Admirolas“ su Konstantinu Chabenskiu pagrindiniame vaidmenyje.

Tamsūs viduramžiai. Sunkių kalavijų ir kraujo įstatymo laikai. Giminių klanai valdo žemes nuo Šiaurės jūros iki Arabijos, nuo Tolimųjų rytų iki vakarų. Mirus Sviatoslavui, Kijevo Rusios suvienytojui, šalį valdo trys palikuonys: broliai Jaropolkas, Olegas ir jauniausias, nesantuokinis sūnus Vladimiras. Kunigaikštis Jaropolkas apkaltinamas brolio Olego nužudymu, ir pagal įstatymą už pralietą kraują atkeršyti turi jaunėlis. Vladimiras atsisako tai daryti ir pasirenka pasitraukimą į šiaurę, prie Ledinės jūros, kur išgyvena tik vikingai.

Kino epas „Vikingas“
Kino epas „Vikingas“

Tačiau neilgam… Didysis kunigaikštis Vladimiras grįžta užimti valdovo sosto, jo kelias pažymėtas intrigomis ir aptaškytas kritusių karių krauju. Lemtinga kunigaikščiui tampa meilė ištekėjusiai moteriai. Noras užkariauti jos širdį paklaidina valdovą jausmų ir pareigų labirinte.

Didžiausia iki šių dienų Rusijos istorinė saga prisiliečia prie laikotarpio, kurio iki šiol niekas taip iš arti netyrinėjo, ir kurį iki šiol gaubia paslaptys. Istoriko metraštininko Nestoro raštų pagrindu sukurtas kino epo scenarijus lenkia „Sostų karus“, o vizualinė pusė nenusileidžia „Žiedų valdovo“ trilogijos didybei. Septyneri metai paruošiamųjų darbų filmavimui, 20 milijonų dolerių biudžetas, ir ne tik visu grožiu, bet ir visu savo žiaurumu perteikta viduramžių epocha, autentiška iki mažiausios detalės.

Didįjį kunigaikštį Vladimirą įkūnijo talentingas, be galo vyriškas ir charizmatiškas Danila Kozlovskis („Ekipažas“, „Hardcore Henris“, „Laisvas kaip paukštis“), o kunigaikščio meilę Iriną – žavinga aktorė Svetlana Chodčenkova („Ištekėti per naktį“, „Metro“, „Meilė Niujorke 3: Žmonos atostogose“). Puikius vaidmenis filme atliko Vladimiras Epifancevas, Andrejus Smoliakovas ir kt.

Vizualus ir didingas istorinis veiksmo epas „Vikingas“ Lietuvos kino teatruose nuo sausio 6 dienos.

Vikingas“ („Viking“)

PREMJERA LIETUVOJE: 2017-01-06

REŽISIERIUS: Andrejus Kravčiukas

VAIDINA: Danila Kozlovskis („Ekipažas“, „Hardcore Henris“, „Laisvas kaip paukštis“), Svetlana Chodčenkova („Ištekėti per naktį“, „Metro“, „Meilė Niujorke 3: Žmonos atostogose“), Vladimiras Epifancevas („Visa tiesa apie vyrus“, „Sparta“), Andrejus Smoliakovas („Žvaigždė“, „Stalingradas“, „Vysockis“), Kirilas Pletniovas („Eglutės 5“, „Metro“), Aleksandra Bortič, Aleksandras Ustiugovas, Igoris Petrenko ir kiti

ŽANRAS: istorinė veiksmo drama

ŠALIS: Rusija

Kino juostos „Vikingas” anonsas:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...