Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Pramogos / Druskininkai – miestas kupinas pramogų ir SPA malonumų

Druskininkai – miestas kupinas pramogų ir SPA malonumų

poilsis

Druskininkai – tai kurortas pasižymintis gydomosiomis savybėmis ir turintis net 12 unikalių mineralinio vandens šaltinių, kurie skiriasi savo mineralizacijos kiekiu. Druskininkai iki šiol nepamiršta senųjų, gydomųjų mineralinio vandens naudojimo tradicijų bei gydymo metodų. Kurorte, mineralinis vanduo bei purvas yra naudojamas kvėpavimo, sąnarių, širdies ir odos ligų gydymui.

Druskininkai garsėja ne tik nuostabia gamta, bet ir išskirtinės kokybės apgyvendinimo įstaigomis. Daugelis viešbučių kurorte turi 3-5 žvaigždučių kategoriją, kas reiškia, kad čia apgyvendinimo paslaugos yra tikrai labai aukštos kokybės. Mieste SPA gausa yra tikrai didelė, didžioji dalis viešbučių bei sanatorijų siūlo SPA procedūras, baseinų ir pirčių malonumus. Sanatorijos suteikia gydytojo konsultaciją, todėl tik išsiaiškinus kliento pageidavimus ir norus yra skiriamos specialios procedūros. Norintiems pasikaitinti pirtyse tikrai neteks nusivilti, daugelyje sanatorijų ir viešbučių Druskininkuose rasite aukštos kokybės pirtis, kuriose galėsite ne tik pailsėti ir atsipalaiduoti, bet ir pagerinti sveikatą. Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad miesto vizitinė kortelė, tai viešbučiai ir SPA procedūros.

Norintiems praleisti laiką aktyviai, Druskininkai taip pat patiks. Kurorte gausu pramogų, kurios džiugina lankytojus ištisus metus.

Viena iš populiariausių pramogų Druskininkuose tai Druskininkų vandens parkas. Šioje vandens pramogų oazėje sau patinkančią veiklą ras tiek senjorai, tiek išrankūs paaugliai. Vandens parkas AQUA yra pats didžiausias ir populiariausias vandens parkas visoje Lietuvoje. AQUA parko lankytojai gali mėgautis tropiniu klimatu, bet kuriuo metu laiku, o egzotiniai augalai tik dar labiau pagyvina atmosferą.

Mėgstantiems žiemos pramogas, Druskininkai taip pat turi ką pasiūlyti- tai SNOW ARENA. Šis žiemos pramogų centras yra pats žymiausias ir vienintelis toks parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Ši arena veikia ir priima svečius nepriklausomai nuo metų laiko ir siūlo rinktis iš trijų slidinėjimo trasų, todėl ši vieta tiks tiek pradedantiesiems sildinėtojams, tiek pažengusiems.

Taigi, Druskininkai yra unikali vieta, kurioje galėsite pasigrožėti ne tik nuostabia gamta, pasimėgauti SPA procedūromis, bet ir aktyviai ir smagiai praleisti laiką.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...