Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Verslas / Ekologiški sprendimai lauko reklamos srityje

Ekologiški sprendimai lauko reklamos srityje

Šviesdėžės ir tūrinės raidės yra dažnai naudojamos reklaminėse kampanijose bei įvairiuose renginiuose, kai norima, kad rodomas pavadinimas, ženklas būtų pastebimas ir matomas plačiai. Visgi, kaip ir gaminant daugumą kitų produktų, įprasta šviesdėžių ir tūrinių raidžių gamyba sukelia aplinkai neigiamą poveikį, tad nukenčia ne tik gamta, bet ir žmogaus sveikata. Mes, Spirit, tikime, kad visuomenei vis dažniau prabylant apie įvairias aplinkos apsaugos problemas, dabar yra pats laikas ieškoti alternatyvių gamybos sprendimų būdų ir siekti atrasti tvaresnius būdus gaminti tiek šviesdėžes, tiek tūrines raides, kurios būtų draugiškos aplinkai ir galėtų būti be baimės naudojamos reklamai ar kitoms reikmėms.

Spirit tikime, kad dideli pokyčiai prasideda nuo mažų kiekvieno žengiamų žingsnelių, tad pradėjome nuo savęs ir pagaminome pirminį gaminį – šviesdėžes bei tūrines raides. Norėjome įvertinti to gaminio sukeliamą poveikį aplinkai, tad pradėjome tyrimą, po kurio ilgai analizavome rezultatus, pasirinktas projektavimo strategijas, pasiūlytas alternatyvas, taip pat alternatyvų vertinimo rezultatus ir jų reitingavimą. Mums buvo svarbu, kad padarytume viską, kad tuo metu pagamintas produktas būtų patobulintas taip, kad būtų kuo tvaresnis, kuo ekologiškesnis, tačiau nenusileistų funkcionalumu ir kokybiškumu. Atitinkamai pasirinkome perprojektuoti reklamines šviesdėžes ir tūrines raides taikant ekologinio projektavimo principus, taip pat ėmėmes techninių specifikacijų tobulinimo. Pakeitėme liuminescencines lempas LED šviesos diodais, atsisakėme klijų naudojimo tūrinių raidžių surinkime, tad taip prisidėjome prie sunaudojamų cheminių medžiagų kiekio mažinimo. Pasirinkome atsisakyti suvirinimo procesų ir pereiti prie sutvirtinimo elementų naudojimo. Pirminiame gaminyje naudojome juodąjį metalą, tačiau po tyrimo nusprendėme jo kampus pakeisti aliuminio, o profilius – lankstomo aliuminio profiliais. Galiausiai nusprendėme sumažinti sunaudojamų nereikalingų žaliavų kiekį dalį 8 PVC plokštės pakeičiant 3 mm. Remdamiesi šiais ekologiškesniais gaminio projektavimo principais sukūrėme naujo dizaino reklamines šviesdėžes ir tūrines raides.

Atlikti patobulinimai mums leido sumažinti nereikalingų žaliavų kiekį, taip pat energijos sąnaudas, gamybinių atliekų kiekį. Sumažinome ir toksiškų medžiagų naudojimą, tad prisidėjome prie aplinkos toksiškumo problemos stabdymo. Galiausiai sumažinome ir anglies dioksido paliekamą pėdsaką, turintį tiesioginį ir esminį ryšį su aplinkos rūgštėjimo, ypač vandenynų rūgštėjimo, aplinkosaugine problema.

Spirit tikslas yra palaikyti ir skatinti žiedinę ekonomiką ir kurti vis tvaresnius ir ekologiškesnius gaminius, gerinančius aplinkosauginį veiksmingumą, tad kviečiame Jus prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo ir šias aplinkos apsaugos problemas spręsti kartu – rinkitės Spirit tūrines raides ir reklamines šviesdėžes!

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...