Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / „ENEOS 1006 km“ lenktynėse – pasaulinė beatbox’o žvaigždė „The Petebox“ ir dar 17 atlikėjų

„ENEOS 1006 km“ lenktynėse – pasaulinė beatbox’o žvaigždė „The Petebox“ ir dar 17 atlikėjų

Draugystę užmezgę menų fabrikas „Loftas“ ir didžiausios Baltijos šalyse „ENEOS 1006 km lenktynės“, liepos 21-23 dienomis, į Palangoje vyksiančią automobilių sporto šventę šiemet kviečia ne tik azartiškus lenktynių, bet ir muzikos gerbėjus. Įspūdingoje ir gausioje trijų dienų muzikinėje programoje lenktynių dalyvių ir svečių lauks 18 Lietuvos ir užsienio muzikos žvaigždžių pasirodymų.

Kasmet į Lietuvos pajūrį daugiau nei 40 tūkstančių automobilių sporto aistruolių sutraukiančių lenktynių muzikinė programa prasidės liepos 21 d., ketvirtadienį, 18 valandą. Sceną atidarys perspetyvieji lietuviai „Dots“. Ketvirtadienį pasirodys ir funko atstovai „Melted Core“, rokenrolo grupė „Basi“, svečiai iš Vengrijos „Gonsofus“ bei „Ficture“.

„The Petebox“
„The Petebox“

Pagrindine ketvirtadienio muzikos žvaigžde taps britas – pasaulinė beatbox’o žvaigdė „The Petebox“. Neįtikėtini garsai, kuriuos „The Petebox“ sukuria tiesiog burna, užburiantis balsas ir gitaros melodijos jam pelnė žmogaus orkestro titulą ir sužavėjo milijonus gerbėjų visame pasaulyje.

Kitą dieną, penktadienio programoje, nuo 18 valandos, pasirodys „ENEOS 1006 km lenktynių“ himną šiemet atliekanti Ingrida Kazlauskaitė, kurią scenoje lydės „Miss Racing“ merginos. Lenktynių gražuolės kompaniją scenoje palaikys ir dainininkei Agnietei. Po merginų pasirodymo, į sceną šeštadienį lips reperis „Ironvytas Pro“. Tai vienas charizmatiškiausių ir ryškiausiai pastebimų Lietuvos repo scenos atstovų, kurio vaizdo klipai „Youtube“ kanale skaičiuoja milijonines peržiūras, o debiutinis albumas „Pirmas“ buvo išgraibstytas kone akimirksniu.

Penktadienį išties netrūks repo, nes tądien scenoje pasirodys ir hip hop’p grupė „Mad Money“ bei repo, alternatyvaus roko ir elektronikos duetas „Dogma“. Tai žymiausios lietuvių hip-hop’o grupės „G&G Sindikatas“ narių Kasteto ir Donciavo solinis projektas. „Dogmoje“ jie sujungia repą su alternatyviniu roku ir trupučiu elektronikos. Koncertų metu grupė į viską įpina ir gyvus muzikos instrumentus, pavyzdžiui, būgnus, gitarą, bosą ar saksafoną.

Paskutinę lenktynių dieną, liepos 23, šeštadienį, nuo 17.30 valandos, scenoje savo dainomis klausytojus džiugins lyriškoji Ingaja, taip pat gros indie roko grupės „Reflectus.lt“, „Kite Art“, alternatyviojo roko atstovai „D’Mask“ ir vilniečių roko grupė „Arbata“, emocijas paverčianti muzika. Per beveik penkiolika gyvavimo metų „Arbata“ išleido penkis albumus, o grupės muzikinis stilius laviruoja tarp roko ir dainuojamosios poezijos.

Muzikinę šeštadienio ir visų dienų programą Palangoje užbaigs soul muzikos atlikėjas Sasha Song. Puikiai visiems žinomas dainininkas ir dainų autorius, „Eurovizijos“ konkurso finalistas, Sasha Song yra vienintelis Lietuvos atstovas, gavęs specialų prizą iš organizacijos „OGAE Rest of the World” už geriausią 2009 metų „Eurovizijos“ pasirodymą pagal pasaulinį internetinį balsavimą.

Didžiausios Baltijos šalių lenktynės „ENEOS 1006 km“ šiemet vyks liepos 20-23 dienomis, Palangoje. Muzikinė lenktynių programa vyks liepos 21-23 d., lenktynių gerbėjų zonoje.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...