Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Erica Jennings: „Nereikia ritmingo vakarėlių hito, kad laimėtum „Euroviziją“

Erica Jennings: „Nereikia ritmingo vakarėlių hito, kad laimėtum „Euroviziją“

Intensyviai pastarąją savaitę antrajam pasirodymui nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje besiruošianti dainininkė ir dainų autorė Erica Jennings prisipažįsta, kad šį konkursą seka jau daugybę metų ir išskiria porą jame pastebėtų svarbiausių tendencijų.

Einantys praėjusių metų nugalėtojo keliu lieka nepastebėti

Daugiausiai komisijos balsų po pirmojo etapo surinkusi Erica tiki savo balade „Leading Me Home“ ir apskritai baladžių sėkme „Eurovizijoje“:

„Nereikia ritmingo vakarėlių hito, kad laimėtum „Euroviziją“. Skaičiai ir vien pastarųjų metų sėkmės istorijos – galingos Conchitos Wurst, Dimos Bilano, serbės Marijos Šerifovič baladės tai puikiai iliustruoja“, – pasakoja E. Jennings, – „Netgi pirmoji „Euroviziją“ laimėjusi daina yra lėtas šansonas“.

Erica Jennings
Erica by Marla Singer

Be to, kone pusė senesnių „Eurovizijos“ laimėtojų taip pat Europą apžavėjo nuoširdžiomis ir stipriomis baladėmis, o airis Johnny Loganas netgi du kartus laimėjo „Euroviziją“ (1980 m. ir 1987 m.) su dviem lėtais kūriniais – „Hold Me Now“ ir „What’s Another Year“.

Erica taip pat pastebėjo, kad kiekvienais metais atsiranda bandančių kopijuoti praėjusių metų nugalėtojus, tačiau tai dažniausiai lieka neįvertinta.

„Šiame konkurse yra šiokia tokia dinamika, todėl net neverta bandyti dainuoti taip pat apie tą patį kaip pernai metų nugalėtojas“, – kalba Erica.

Ji pažymi, kad norint patikti „Eurovizijos“ žiūrovams šiemet, tikrai nereiktų kopijuoti „Heroes (of the Night)“ – pernai metų laimėtojo švedo Manso Zelmerlowo hito.

Tinkamo kūrinio laukė ilgai

Erica Jennings po to, kai su grupe „Skamp“ 2001 m. atstovavo Lietuvą, pirmą kartą šiemet vėl dalyvauja „Eurovizijos“ atrankoje.

„Jau seniai esu sau pasakiusi, kad dar kartą „Eurovizijoje“ dalyvausiu tik tada, kai turėsiu gerą dainą. Manau, kad „Leading Me Home“ ir yra ta daina“, – savo pagrindinį motyvą dalyvauti šiame konkurse įvardina E. Jennings.

Kūrinys „Leading Me Home“, pasak E. Jennings, yra atviras įvairioms interpretacijoms. Beje, jis buvo išleistas, kai Europoje prasidėjo pabėgėlių krizė, todėl jau susilaukė pozityvių sąsajų su šiuo metu Senajame žemyne vyraujančia situacija.

„Taip kūrinyje pasakojimas grįžimas į save arba grįžimas „namo“ įgavo dar daugiau prasmių. Norėčiau, kad „Eurovizija“, kuri kartą metuose apjungia didžiąją dalį Europos, įgautų daugiau socialinės jėgos, o bereikalingo blizgesio būtų šiek tiek mažiau“, – mano E. Jennings.

Erica Jennings – Leading Me Home

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...