Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Erica Jennings niekada nestovi vietoje ir nenustoja stebinti

Erica Jennings niekada nestovi vietoje ir nenustoja stebinti

Širdžiai mielos dienos gali būti nepriklausomai nuo metų laiko – šią rudenišką dieną dainininkė Erica Jennings pristato absoliučiai naują, ritmingą ir pakankamai netikėtą dainos „Lovely Day“ versiją.

„Idėją išleisti remiksuotą šio kūrinio versiją kilo Kalnų parke, kai apšildžiau tėvynainę Roisin Murphy. Publika priėmė jį, tuomet dar tik bandymą, labai energingai, o vėliau užkulisiuose gavau daug komplimentų – tokie dalykai užveda nesustoti“, – sakė Josepho Baldassare sukurto kūrinio „Lovely Day“ atlikėja Erica Jennings.

Naują ir netikėtą „Lovely Day“ versiją šįkart sukūrė kitas užsienio prodiuseris – pusiau brazilų, pusiau norvegų kilmės Bjornas Holmeslandas. Su juo Erica jau yra dirbusi kiek anksčiau šiais metais. Jis prodiusavo singlą „Old Friends“ iš būsimojo atlikėjos albumo.

Naują kūrybos etapą išgyvena pakiliai

Paklausta apie tai, kaip jos naująją kūrybą vertina vyras Jurgis Didžiulis, Erica garsiai pasidžiaugia, jog vyras ją palaiko. Tiesa, jam labiau nei pati muzika svarbu yra girdėti gerai suprodiusuotą žmonos balsą:

„Per tuos metus, kai esame kartu, atlaikėme labai daug išbandymų, bet tik meilė ir troškimas tobulėti išsaugojo mūsų santykius ir dabar esame dar stipresnė komanda. Turiu kelias drauges, kurios mieliau užima vietą automobilio gale, nes, mano, jei per plačiai išskleis sparnus – santykiai grius. Mūsų atveju taip nėra – santuoka yra kelionė. Manau, augimas būnant kito šešėlyje yra neįmanomas“, – kalbėjo Erica.

Erica Jennings
Erica by Marla Singer

Erica Jennings pristatydama šį singlą, pripažįsta, jog būti nepriklausoma atlikėja jai labai patinka. Ji niekada neturėjo „vadybos“ ar „prodiuserio“, kuris lieptų daryti vienaip ir ne kitaip. Erica visos savo karjeros metu pati renkasi, ką ir kaip kurti, kur ir kam koncertuoti.

„Esu labai laiminga, kad galiu pati sau vadovauti ir taip netrukdoma žongliruoti daugybe užsiėmimų – būtų tai koncertavimas 10 ar 10 000 žmonių ar dviejų vietoje nenustygstančių berniukų auklėjimas. Žinau, daugybę atlikėjų Lietuvoje, kurios neturi tokios laisvės“, – sako Erica ir priduria, kad jos būsimame albume apie žongliravimą veiklomis bus netgi visas kūrinys pavadinimu „Master Juggler“ („Žonglierius Meistras“).

Tiesa, gurmaniškos pop muzikos albumą Erica ruošiasi išleisti tik kitais metais:

„Tie, kas augo su manimi ir mano muzika pastebės naujų elementų, tačiau man būdingas savitumas išliks. Taip pat tai bus pakankamai intymus įrašas. Niekada nemėgau kurti pusę kojos, tai ir šįkart tam atiduodu visą save“, – sako E. Jennings ir kviečia išgirsti naujai suskambėjusį „Lovely Day“ singlą.

Erica Jennings – Lovely Day (remix):

 

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...