Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Europoje pripažintas poilsio kompleksas Birštone savo svečius lepina stebuklingu vandeniu

Europoje pripažintas poilsio kompleksas Birštone savo svečius lepina stebuklingu vandeniu

kurortas

Birštonas – tai unikalus, gydančio vandens miestas, čia yra įsikūręs „Vytautas Mineral SPA“ – tai unikalus ypatingų mineralų SPA kompleksas, praturtintas išskirtiniais „Sofijos“ šaltinio mineralais. Šie SPA namai yra įsikūrę viename didžiausių šalies regioninių parkų, prie 65 kilometrus besidriekiančių Nemuno kilpų. „Vytautas Mineral SPA“ – tai šiuolaikiška, šiuolaikiško žmogaus poreikius atitinkanti, sveikatinimosi ir poilsio oazė. Šio komplekso kokybę rodo ir tai, kad jis 2017 buvo pripažintas inovatyviausiu SPA centru Europoje ir profesionaliausiu SPA centru Baltijos šalyse.

„Vytautas Mineral SPA“ komplekse yra 164 kambarių viešbutis, kur gali ilsėtis net iki 350 svečių, pro kambarių langus atsiveria ne pakartojami vaizdai, o minimalistinis dizainas suteikia jaukumo ir komforto pojūtį. Šiame komplekse taip pat yra mineralų baseinai, pirtys, du 150 žmonių talpinantys konferencijų centrai, du restoranai, sporto ir reabilitacijos centras, SPA.

Didžiausias komplekso išskirtinumas yra mineralinis vanduo kuris neturi analogų pasaulyje. Šis vanduo formavosi milijonus metu ir savyje turi kelis kartus daugiau aktyviųjų mineralų nei randama Negyvojoje jūroje, o dabar šio vandens gydomosiomis bei sveikatinimosi savybėmis gali lepintis kiekvienas kurorto lankytojas. Komplekse „Vytautas Mineral SPA“, kainos yra labai įvairios, tinkamą pasiūlymą ras tiek norintys kuklesnio ir pigesnio poilsio, tiek tie kas nori labai prabangaus ir karališko poilsio.

SPA centro svečiams nereiks sukti galvos kur galima pavalgyti, šiame komplekse yra įrengtas restoranas, kuris net du metus iš eilės buvo išrinktas pačiu geriausiu visame kurorte. Šiame restorane dirba profesionalūs virtuvės meistrai, o viso šio restorano kultūros esmė yra sveiki ir iš šviežių produktų, kuriuos tiekia vietiniai ūkininkai, pagaminti patiekalai. „Vytautas Mineral SPA“ restorane dominuoja sezoninė virtuvė, kuri derinama su geriausiais europietiškais patiekalais, na, o šiame restorane vienu metu gali valgyti net 350 svečių.

„Vytautas Mineral SPA“ kompleksas pasižymi procedūrų įvairove bei jų kokybe. Sveikatinimo ir SPA programas kūrė geriausi savo srities profesionalai. Todėl jie pasirūpino, kad procedūros padėtų atstatyti ne tik fizinę, dvasinę bei emocinę pusiausvyrą, bet padėtų ir paragintų keisti gyvenimo būdą. Šiame poilsio centre sau tinkančias procedūras ras kiekvienas lankytojas, galima rinktis iš kūno bei veido masažų, purvo vonių terapijų, detoksikuojančių bei jauninančių procedūrų, procedūrų vaikams, medicininių ar sportinių procedūrų, kurios padės atgauti jėgas ir pailsinti kūną bei mintis ir pasiekti harmoniją. Jei norite sveikatinimosi poilsio, čia jums bus suteiktos profesionalios konsultacijos. Komplekse bus taikomos mineralinio vandens procedūros, gydomieji masažai ar fizinės terapijos. Sporto salėje vyksta grupinės treniruotės, tačiau galima sportuoti ir vienam. Išskirtinėje baseino ir pirčių erdvėje atsipalaiduosite ir pailsėsite. Viešnagės metu jūsų laukia: mineralinio vandens baseinas, 20m. ilgio sporto baseinas, sūkurinė vonia, baseinas vaikams, hamamas bei druskų, mineralinio vandens, garinės ir vaistažolių pirtys.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...