Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Festivalyje „Waves Central Europe“ – dėmesys Lietuvos atlikėjams

Festivalyje „Waves Central Europe“ – dėmesys Lietuvos atlikėjams

Jubiliejinis penktasis muzikos talentų festivalis ir konferencija „Waves Central Europe“ šiemet pagrindinį savo dėmesį skirs trims Baltijos šalims. Rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis iš Lietuvos į Vieną ir Bratislavą koncertuoti keliaus net penki lietuvių atlikėjai: Alina Orlova, „Colours of Bubbles“, „Golden Parazyth“, Jurgis Didžiulis bei Leon Somov & Jazzu.

Dainininkė Alina Orlova į „Waves Central Europe“ atvyks po savo pasirodymo didžiausiame tokio pobūdžio Vokietijos festivalyje „Reeperbahn Festival“, o „Golden Parazyth“ Vienoje ir Bratislavoje pasirodys antrus metus iš eilės.

Dviejose šalyse Austrijoje ir Slovakijoje vykstantis muzikos festivalis ir konferencija „Waves Central Europe“ padeda jauniems talentams ieškoti partnerių ir vystyti karjerą už gimtosios šalies ribų. Vienoje festivalis šiemet vyks jau penktąjį, o Bratislavoje – trečiąjį kartą.

Grupė „Colours of Bubbles“
Grupė „Colours of Bubbles“

„Waves Central Europe“ šiemet orientuojasi į Baltijos šalis. Iš Lietuvos ir Latvijos čia koncertuos po penkis atlikėjus, keturi atlikėjai bus iš Estijos. Įvyks šalių pristatymo renginiai, apie Baltijos šalių rinkas bus kalbama ir muzikos konferencijos metu.

„Pirmą kartą Europoje tokio pobūdžio renginys tiek daug dėmesio skirs Baltijos šalims. Esame įdomi ir perspektyvi rinka, kuri dar neatrasta. Šis festivalis įtakingas Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos regione, tai paskatins mūsų integraciją Vakarų Europos kryptimi“, – kalbėjo muzikos agentūros M.P.3 vadovas ir festivalio „Waves Central Europe“ partneris Vaidas Stackevičius.

„Waves Central Europe“ kasmet kviečia ne tik perspektyvias jaunas grupes, bet ir jau žinomus vardus. Šiemet festivalyje dalyvaus Jungtinės Karalystės dainininkė Ebony Bones bei grupė „Little Boots“, taip pat Lietuvoje šiemet koncertavę italai „JoyCut“ ir lenkų duetas „Rebeka“ bei daug kitų atlikėjų iš įvairių Europos bei Amerikos šalių. Muzikos konferencija pritrauks didžiausių Europos festivalių, įrašų kompanijų atstovus ir kitus muzikos industrijoje aktyviai dirbančius specialistus.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...