Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Filmo „Pati geriausia diena“ premjeroje apsilankė japonas išradęs karaokė

Filmo „Pati geriausia diena“ premjeroje apsilankė japonas išradęs karaokė

Prieš kelias dienas su dainomis pristatyta viena laukiamiausių švenčių komedijų – „Pati geriausia diena“. Į pirmosios Rusijos karaokė komedijos premjerą atvyko ir pats karaokė išradėjas, 75-erių Japonas Daisuke Inoue. Premjeroje svečią pasitiko filmo prodiuseris Timūras Bekmambetovas ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Dmitrijus Nagijevas.

Filmas „Pati geriausia diena“
Filmas „Pati geriausia diena“

D. Inoue jaunystėje buvo roko grupės būgnininkas. 1971-aisiais jis sukūrė pirmąjį pasaulyje karaokė automatą, kuris pradėjo veikti viename iš Kobės miesto barų. Pavadinimą „karaokė“ taip pat sugalvojo D. Inoue. Išvertus iš japonų kalbos „karaokė“ reiškia „tuščias orkestras“. Naujasis išradimas labai greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje, tačiau jo kūrėjo vardas ilgą laiką buvo pamirštas. Tik 1999-ais metais žurnalas „Time“ įtraukė D. Inoue į labiausiai nusipelniusių 20-ojo amžiaus azijiečių sąrašą.

Karaokė komedija – naujas žanras, kurį sugalvojo „Pati geriausia diena“ kūrėjai, tačiau nereikėtų painioti filmo su miuziklu. Tuose epizoduose, kuomet nebegali susikaupusių viduje jausmų išsakyti žodžiais, filmo veikėjai tiesiog iš širdies užtraukia žinomas dainas. Šie fragmentai ir priartina juostą prie karaokė žanro. Ekrane žiūrovai matys titrus su dainos tekstu ir visi norintys galės pritarti filmo aktoriams. Filme skamba Grigorijaus Lepso, Michailo Bojarskio, grupių „Fabrika“, „Serebro“ bei kitų žinomų Rusijos bei pasaulio atlikėjų dainos.

Filmą „Pati geriausia diena“ kino teatruose galima pamatyti nuo 2015 metų gruodžio 25-os dienos.

Kino juostos „Pati geriausia diena“ treileris:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija: www.gpi.lt

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...