Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Filmo „Pusryčiai pas tėtį“ garso takelis su Egoro Krido daina „Papina dočka“ («Папина дочка»)

Filmo „Pusryčiai pas tėtį“ garso takelis su Egoro Krido daina „Papina dočka“ («Папина дочка»)

Jau šį penktadienį, liepos 22 dieną, Lietuvos kino teatruose pasirodys nauja komedija visai šeima „Pusryčiai pas tėtį“ (Rusija, režisierė Marija Kravčenko). Į užkietėjusio viengungio Aleksandro Titovo (vaidina Jurijus Kolokolnikovas) buitį kaip viesulas įsiveržia dukra, apie kurią jis net nenutuokė. Netikėtai išdygusi miela dešimtmetė mergaitė Alia (Luiza Gabriela Brovina) nori susigrąžinti tėtį, o Aleksandras priverstas keisti savo gyvenimo planus…

„Pusryčiai pas tėtį“
„Pusryčiai pas tėtį“

Filme netrūksta nuotykių, šmaikščių dialogų, kurioziškų situacijų, paskanintų jautriais už širdies griebiančiais pokalbiais tarp „naujai iškepto“ tėvelio ir jo smalsios dešimtmetės dukrytės.

2016 m. vasarį buvo nufilmuotas Egoro Krido dainos „Papina dočka“ («Папина дочка») vaizdo klipas iš filmo „Pusryčiai pas tėtį“ garso takelio. Rusijos dainininkas išgarsėjo 2012 metais po konkurso  “Zvezda Vkontakte – Piatyj kanal” kaip nugalėtojas nominacijoje “Geriausias hip-hopo projektas”. Drauge su E. Kridu klipe „Papina dočka“ nusifilmavo 12-metė filmo aktorė Luiza Gabriela Brovina – vieno iš pagrindinių vaidmenų atlikėja. Klipo siužete muzikantas vaidina jaunosios filmo herojės draugą, globėją ir angelą-sargą.

Klipo režisieriaus kėdę filmavimo metu užėmė Katia Telegina, dirbusi su filmais “Eglutės 3” ir “Eglutės 1914”.

Egoro Krido „Papina dočka“ – žiūrėkite Youtube kanale:

Filmo „Pusryčiai pas tėtį“ treileris:

„Garsų pasaulio įrašai“ informacija

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...