Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Gerumo fotosesija Klaipėdoje: Renkamos lėšos vėžiu sergančiai mergaitei

Gerumo fotosesija Klaipėdoje: Renkamos lėšos vėžiu sergančiai mergaitei

 „Gerą darbą darome ŠIANDIEN, o mūsų gerumu džiaugsis jau RYTOJ!“

Tokiu šūkiu pasitinka jau trečius metus iš eilės rengiama gerumo fotosesija „Šiandien ir rytoj“ Klaipėdoje. Sekmadienį, gruodžio 18 dieną, nuo 11 iki 17 val., neabejingi klaipėdiečiai ir miesto svečiai kviečiami atvykti įsiamžinti senamiestyje įkurtoje bei magiškai papuoštoje kalėdinėje fotostudijoje ir tuo pačiu paaukoti Mamų unijos globojamai penkiametei Milenai.

siandien_ir_rytoj_2014-2__1481802036_86-100-114-6

Gerumo fotosesijos idėja gimė 2014 metais „Kemel Photography“ įkūrėjų, Kęstučio Meliausko ir Agnės Pivoriūnaitės, dėka. Pirmaisiais metais buvo išpildyta Carito Klaipėdos regiono senelių globos namų svajonė turėti fotoaparatą. Praėjusiais metais lėšos rinktos Maltos ordino organizuojamai neįgaliųjų kelionei į Lurdą. „Pasaulyje reikia skleisti gerumą ir meilę aplinkiniams. Mes pradedame nuo mažų žingsnelių, nuo savo miesto, nuo to, ką mokame geriausiai. Ir tada gimsta stebuklai. Tuomet atsiranda bendraminčių, o idėja tampa augančia tradicija“, – teigė Kemel fotografai.

Kiekvienas apsilankęs gerumo fotosesijoje už auką dovanų gauna profesionalią skaitmeninę nuotrauką. Aukos dydis nėra nustatytas ir kiekvienas atvykęs aukoja jam priimtiną sumą. Šiais metais lėšos renkamos Milenai. Mergaitė kovoja su atsinaujinusia onkologine liga neuroblastoma ir yra gydoma Santariškių klinikose. Jai skirta chemoterapija. Po procedūrų susiduriama su nukritusiais kraujo rodikliais, dažnu pykinimu bei nuotaikų kaita. Tėtis vienintelis išlaiko šeimą, todėl surinktos lėšos bus vertinga parama sunkiu gyvenimo periodu.

„Kalėdos – gerumo metas, todėl su didžiausiu malonumu prisidedame prie šio kilnaus projekto, kuris kiekvienais metais sukviečia vis daugiau gerų ir dosnių žmonių. Tai galimybė ne tik būti socialiai atsakingiems, bet ir turiningai praleisti laiką, pabūti drauge su pačiais artimiausiais ir užfiksuoti tai nuotraukose“, – pasakojo „Meilės Legendos“ įkūrėja Monika Kulpytė, kurios komanda pasirūpins, kad fotostudija virstų į jaukią kalėdinę erdvę.

Laukiantys eilėje galės mėgautis kava ir akustine muzika, o kūrybinį procesą, ore tvyrančią atmosferą bei dalyvių nuotaikas įamžins „Ade.Productions“ videografai.

Renginys vyks šį sekmadienį, gruodžio 18 dieną, nuo 11 iki 17 val. Klaipėdos senamiestyje, Tiltų g. 12 (II aukštas).

Plačiau apie renginį Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/events/976228595820186/

Taip pat skaitykite

Mitybos ypatumai sergant anemija: 5 gydytojų patarimai

Anemija (mažakraujystė) – būklė, kuomet kraujyje yra per mažai raudonųjų kraujo kūnelių (eritrocitų) arba hemoglobino, ...