Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Pramogos / Gražiausios vietos iškyloms Klaipėdoje ir miesto rajone

Gražiausios vietos iškyloms Klaipėdoje ir miesto rajone

Foto: http://www.realisbeautifulstock.lt/

Kadangi judėjimas tarp savivaldybių jau nebėra uždraustas, o saulė šviečia vis dažniau – siūlome kartu su savo šeima keliauti į gamtą. Juk nėra nieko smagiau, kaip skanūs sumuštiniai gražiausiose šalies vietose. O Klaipėda ir jos rajonas tikrai gali pasigirti nuostabių vietų gausa.

Aptarsime kelias, kurios galbūt Jums dar nėra žinomos ir padės atrasti šio gražaus miesto bei rajono privalumus.

  • Kapstato ežeras

Kapstato ežeras, ir jį supanti gamta, yra vienas gražiausių kampelių, kuris tikrai yra puiki vieta maloniam laiko praleidimui su šeima. Čia galima ne tik iškylauti, tačiau taip pat ir pasimėgauti vandens pramogomis. Kai kurie net išbando nakvynę po atviru dangumi. Tokiu atveju siūlome patogiai.lt įsigyti visus kempingui susikurti reikalingus daiktus ir poilsiauti čia ne tik porą dienų, tačiau ir visą savaitę. Juk buvimas gamtoje – neįkainojamas.

  • Agluonėnai

Agluonėnai yra mažas, tačiau tipiškas Lietuvos kaimelis, kuris žavi savo paprastumu. Nors jis gali atrodyti niekuo neypatingas, tačiau būtent jo unikalumas ir yra išlaikytas autentiškumas. Miestelyje rasite krikštus, kurie skirti įamžinti pačioms didžiausioms Lietuvos asmenybėms: R. Kantui, K. Donelaičiui, M. Mažvydui, L. Rėzai, Vydūnui, I. Simonaitytei. Tai puikus miestelis ne tik pasivaikščiojimui, tačiau ir užkandžiams gamtoje.

  • Priekulės Vingio parkas

Priekulės Vingio parkas yra vienas gražiausių rajono kampelių. Čia Jūsų laukia ne tik visus metus akis stebinanti gamta, tačiau ir tautodailininkų kurtos skulptūros. Netoli parko yra I. Simonaitytės muziejus, kuriame galima geriau susipažinti su čia didžia mūsų šalies rašytoja.

  • Drevernos apžvalgos bokštas

Lietuvoje itin pamėgti apžvalgos bokštai leidžia grožėtis mūsų šalies lobiais iš paukščio skrydžio. Nuo 15 metų bokšto atveria nuostabaus grožio panorama: Kuršių nerijos nacionalinio parko vaizdai, geltonos kopos, marios. Greta yra suoliukai, kurie puikiai tinka poilsiavimui gamtoje. Svarbiausia su savimi turėti daiktus, kurie reikalingi laisvalaikiui gamtoje.

  • Plocio (Plazės) ežeras

Tai dar vienas unikalus gamtos kampelis, kuriam tikrai skiriama per mažai dėmesio. Šis ežeras, fiksuojama, susiformavo prieš daugiau nei 10 tūkstančių metų. Rudenio bei pavasario metu pakrantėse akis traukia daugybė paukščių, kurie jau grįžo į gimtinę arba ruošiasi ją palikti žiemos metu.

  • Dovilų piliakalnis

Jeigu mėgstate pajudėti, tokiu atveju siūlome aplankyti vieną gražiausio šio krašto piliakalnių. Jo šlaitai siekia apie 9 metrus, yra statūs, tad tai suteikia savotiško žavesio. Skanūs sumuštiniai ant šlaito krašto – kažkas ypatingo. Tačiau nepamirškite laikytis saugumo reikalavimų.

  • Kalniškės (Gargždų) piliakalnis

Gargždai yra nedidelis, tačiau tikrai labai gražus miestelis, kuris gali nustebinti ne tik parkais, tačiau ir piliakalniu. Paties piliakalnio aikštelė siekia net 100 metrų, tad vietos užteks visiems, kurie tuo metu bus užsilipę. Legendos pasakoja, kad šio piliakalnio „gimimas“ sietinas su kryžiuočių laikais, ir kad būtent jų jis buvo supiltas kaip apsauga nuo priešų.

  • Agluonėnai

Agluonėnai yra dar viena graži gyvenvietė, kuri tikrai palieka neišdildomą įspūdį. Net ir būdama labai paprasta, turi savyje savotiško žavesio, kuris dažniausiai skatina kartą čia apsilankius sugrįžti ir vėl. Miestelis nedidelis, tačiau lankytinų vietų čia tikrai gana daug, tad siūlome apsiauti patogią avalynę ir paprasčiausiai pasivaikščioti po jį.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...