Penktadienis , 14 birželio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ audros muzikiniame projekte

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ audros muzikiniame projekte

Savaitgalį LRT televizijos eteryje startavo naujas ir unikalus rudens sezono muzikinis TV projektas „Vario audra“, kuriame dalyvauja 12 orkestrų, o vienu metu scenoje skamba net 150 varinių pučiamųjų instrumentų. Kiekvienam orkestrui talkina Lietuvos atlikėjai, tarp jų ir muzikos stereotipus laužanti grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

„Prieš kelis mėnesius susipažinome su Vytautu, kuris vadovauja Pajiešmenių pučiamųjų orkestrui. Pagrojome jiems savo „smagio“ muzikos, jie pagrojo mums ir taip susibičiuliavome bei patikėjome, kad toks lengvai trenktas duetas turėtų praskaidrinti žiūrovų nuotaikas“, – džiaugiasi grupės vokalistas Martynas Enčius.

Šiame projekte, kaip ir savo soliniuose koncertuose, grupė nesivaiko standartų. „Repeticijų metu daug dėmesio skiriame teatriniams ir choreografiniams sprendimams. Krykštaujame, kai 10-mečiai orkestro nariai labai noriai trepsi „Žirafos“ šokį. Būsim pozityvūs projekto išsišokėliai!“, – atvirauja „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ muzikinė akcija mieste (Deimantės Kanclerytės nuotr.)

Pagrindinis projekto tikslas – pučiamųjų orkestro žanro populiarinimas ir garsinimas. Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir Pajiešmenių pučiamųjų orkestro duetas pasiryžę šį tikslą įgyvendinti su kaupu.

Pučiamųjų orkestrus vertins ne tik projekto komisija, kurią sudaro Zita Kelmickaitė, VPIO „Trimitas“ dirigentas Ugnius Vaiginis bei kaskart naujas projekto svečias, bet ir LRT televizijos žiūrovai. Duetą palaikyti galite skambindami 8 700 44702 numeriu.

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir Pajiešmenių pučiamųjų orkestro pirmasis pasirodymas jau šį penktadienį, nuo 21.00 val. LRT televizijos eteryje.

Naujausias „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ video klipas „Į Venesuelą”:

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...