Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Indvidualūs sužadėtuvių žiedai

Indvidualūs sužadėtuvių žiedai

 

Dviejų žmonių gyvenime vienos svarbiausių švenčių yra sužadėtuvės ir vestuvės. Tiek vieną, tiek kitą šventę jungia svarbus atributas – žiedas. Tačiau sužadėtuvių žiedo rinkimas gali tapti kur kas sunkesne užduotimi nei vestuvinio. Juk sužadėtuvių žiedą renka vyrai, kuriems dažnai tenka pasukti galvą, kokį gi žiedą išrinkti savo mylimajai ir kaip neprašauti pro šalį? Dažnai norintys išsiskirti vyrai renkasi individualius sužadėtuvių žiedus, kurie yra išskirtiniai ir vienetiniai. Kaip išrinkti tokį žiedą ir nesuklysti? Mūsų patarimai pirštis besiruošiantiems vyrams.

  • Stilius

Apgalvokite kas patinka jūsų mylimajai – klasika, o gal išskirtinis dizainas?  Jeigu išrinktoji mėgsta išskirtinumą, tuomet pats geriausias variantas yra  rinktis individualaus žiedo gamybą, kurio niekas kitas neturės. Jeigu sunku nuspręsti, gamintojas tikrai rekomenduos ir patars dėl žiedo dizaino. Na, o į pagalbą galite pasikviesti ir mylimosios draugę, ar sesę. Juk dviese bus dar lengviau nuspręsti.

  • Kaina

Nuspręskite kokią sumą galite skirti žiedo gamybai. Sužadėtuvių žiedas tikrai neturėtų pareikalauti didžiulių investicijų, juk meilė nėra skaičiuojama pinigais. Racionaliai įvertinkite galimą sumą žiedo gamybai. Dažnai individualus gaminimas atsieina mažesnę sumą, o rezultatas kur kas labiau stebina, nei parduotuvių lentynose nukloti gausūs pasirinkimai.

  • Metalas

Taip pat svarbu apgalvoti kokį metalą pasirinkti.  Dažniausi ir vieni populiariausių pasirinkimų – auksiniai ir sidabriniai žiedai. Nesirinkite paprastų, mažos vertės metalo žiedų. Atminkite, kad žiedas bus ilgaamžis, tad verta į jį investuoti kiek daugiau.

Neatidėliokite žiedo užsakymo paskutinei minutei.  Jeigu numatėte tikslią  sužadėtuvių datą, žiedo gamyba pasirūpinkite kuo anksčiau.  Žiedo gamyba užtrunka kur kas ilgiau, negu nuvykti į juvelyrinių dirbinių parduotuvę jo išrinkti. Tad pagalvokite apie tai iš anksto, kad svarbios dienos netektų nukelti.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...