Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Išankstiniai „Žvaigždžių karų: galia nubunda“ bilietų pardavimai nulaužė Jungtinės Karalystės kino teatrų svetaines

Išankstiniai „Žvaigždžių karų: galia nubunda“ bilietų pardavimai nulaužė Jungtinės Karalystės kino teatrų svetaines

Vakar buvo pirmoji diena, kai žmonėms buvo sudaryta galimybė nusipirkti bilietus į būsimą šių metų hitą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“. Aktyvumas buvo toks didelis, kad kai kurių Jungtinės Karalystės kino teatrų bilietų pardavimo sistemos neatlaikė antplūdžio ir tiesiog užlūžo, praneša „The Hollywood Reporter“.

Jungtinė Karalystė garsėja dar ir tuo, kad bus viena tų labai retų pasaulio valstybių, gavusių leidimą filmą parodyti vieną dieną prieš pasaulinę premjerą, tai yra – gruodžio 17 dieną. Ir nepaisant to ar žmonės pirko išankstinei premjerai, ar į įprastinį seansą, internetinės bilietų sistemos turėjo milžinišką apkrovą.

Kino teatrų tinklai „Odeon“ ir „Picturehouse“ pripažino, kad išankstiniai bilietų pirkimai buvo tokie paklausūs, kad jų sistemoms pirmadienį iškilo labai daug nesklandumų. „Picturehouse“ atstovas net teigė, jog vakar buvo pasiekta beprecedentė bilietų paklausa. Dar vienas kino teatrų tinklas „CineWorld“ tai pat patvirtino, kad turėjo problemų su internetine pirkimų sistema.

„Žvaigždžių karų: galia nubunda“
„Žvaigždžių karų: galia nubunda“

Trečias pagal dydį kino teatrų tinklas „Vue“, visoje Jungtinėje Karalystėje turintis per 80 kino teatrų, pareiškė, kad vos paskelbę pardavimų pradžią, per 90 minučių pardavė daugiau nei 10 tūkstančių bilietų. Tinklo atstovo teigimu, toks pasiekimas yra „numeris vienas” šiais metais. „Per pirmąją valandą šiais metais dar nesame pardavę tiek išankstinių bilietų. Normaliai, norėdami parduoti tiek bilietų turėtume laukti bent kelias savaites“, – sake „Vue“ atstovas.

Išankstiniai bilietai buvo pradėti pardavinėti ir JAV, bet tik po anonso pasirodymo, tad kol kas apie sistemų gedimus nepranešama. Nesklandumų nebuvo išvengta ir Lietuvoje. Pirmadienį pasirodę išankstiniai bilietai į renginį „Žvaigždžių karai. Maratonas“ sugebėjo sudominti tokį kiekį žmonių, jog taip pat sutrikdė internetinių pardavimų veiklą. Vadinasi, reiškinys tikrai globalus.

Anksčiau gan atsargiai vertinę naujojo „Žvaigždžių karų“ filmo debiutą, dabar biudžeto skaičiuotojai prognozuoja net 500 milijonų dolerių startą visame pasaulyje. Jei tokios prognozės pasitvirtins, filmas per visą savo rodymo laikotarpį turėtų uždirbti daugiau nei 2 milijardus dolerių.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ kinus pasieks jau gruodžio 18 dieną.

Filmo anonsas „Žvaigždžių karai: galia nubunda“:

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...