Ketvirtadienis , 18 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / J. Jarutis pavasariškame „The Sneekers“ klipe visaip bando įsiteikti merginai

J. Jarutis pavasariškame „The Sneekers“ klipe visaip bando įsiteikti merginai

Elektroninės muzikos projektas „The Sneekers“ šiandien pristato pavasarišką ir beprotiškos meilės kupiną vaizdo klipą dainai „Why“. Jame grupės narys Justinas Jarutis vaidina iki ausų įsimylėjusį vaikiną, kuris nesulaukia atsako ir išgyvena dideles kančias.

THE SNEEKERS – „WHY”

Klipo filmavimui sunaudotas įspūdingas kiekis maisto

Nedažnai meilės tema kuriantys ir 2 metų pertrauką nuo paskutinio klipo „All You Need is Lovin“ padarę „The Sneekers“ šįkart pasidavė pavasariškoms nuotaikoms, jausmų bangoms ir meilės kančioms.

„Situacija klipe, atrodo, įprasta, bet nepaprasta“, – trumpai klipą reziumuoja esminis „snikeris“, muzikos prodiuseris Evaldas Mikalauskas, kurio balsą puikiai pažįsta radijo stoties „M-1“ klausytojai.

Šio spalvoto, tačiau itin dramatiško klipo autorius yra Mantas Rutkauskas ir „Syker.net“ komanda. Jie šiai progai parinko ne tik puikiai su kamera sutariančią žaliaakę vardu Laura Arctic, dėl kurios klipe J. Jaurčio personažas yra pametęs galvą, bet ir maistą kaip skirtingų vertybių išraišką.

„Visas klipas yra apie du žmones ir jų skirtingą požiūrį. Akivaizdu, kad jiems sunku surasti bendrą kalbą. Svarbu, kad tas jaunas vyrukas suprastų – jiems nepakeliui. Tuomet ir nebūtų to dramatiško „Why“? “, – kalba M. Rutkauskas.

J. Jarutis pavasariškame „The Sneekers“

Klipo komanda prisipažįsta, kad per 20 valandų studijoje filmavimui sunaudojo tiek maisto, kiek statistinė lietuvių šeima suvartoja per savaitę.

Klipe vaizduojamas maistas tarsi Justino pastangos įsiteikti mylimajai. Juokaudamas Evaldas pamini, kad maisto metafora neatsitiktinė: „Vyrai mėgsta pavalgyti, taigi maisto iš vyro rankų nereikėtų nuvertinti“.

Justinas Jarutis – dramatiško charakterio

Su „The Sneekers“ Justinas Jarutis – jau daugiau nei 7 metus: „Susipažinome, kai jis dar nebuvo gerai žinomas rokeris. Vienas pirmųjų bendrų hitų – „Green City Lights“. Nuo to laiko, mūsų bendravimas niekada ir nenutrūko“, – sako E. Mikalauskas.

Paklaustas, kodėl klipe pasirinko rodyti įsimylėjusį J. Jarutį, o ne jį patį, Evaldas nedvejojo atsakyti: „Kai klipe matyti tiek stambaus plano, negali rodyti nieko, kas atrodo pusėtinai. Be to, jo charakteris dramatiškas ir tinka dainai“.

„The Sneekers“ jau ketvirtus metus organizuoja vieną ryškesnių Vilniaus naktinio gyvenimo renginių – „Neonkės“, įvairiems atlikėjams kuria remiksus, neseniai paleido savo leidybinę kompaniją „SNK Records“ ir pagaliau ruošia savo debiutinį albumą.

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...