Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Jubiliejų „Siela“ atšventė galingu koncertu

Jubiliejų „Siela“ atšventė galingu koncertu

Viena ilgiausiai gyvuojančių Lietuvos roko grupių „Siela“ ketvirtadienį Vilniaus menų fabrike „Loftas“ galingai atšventė savo 25 metų sukaktį. Ta proga grupė surengė koncertą, kurio jos gerbėjai laukė jau nuo šių metų pradžios. Susirinkusiems žiūrovams „Siela“ atliko trijų dalių programą, kurioje nuskambėjo arti trisdešimt populiariausių ir naujų dainų iš visų grupės albumų.

„Tai buvo puikus vakaras. Smagu matyti, kad grupė turi tiek daug draugų, norisi visus apkabinti“, – džiaugiasi „Sielos“ lyderis Aurelijus Sirgedas.

Pasirodymą grupė pradėjo dainomis „Vėliavą tau“, „Salvadoro Dali“, „Tavo Dievai“. Aistras įkaitino po devynių dainų į sceną užlipę pirmosios „Sielos“ sudėties nariai, trumpam pakeitę dabartinius grupės muzikantus – prie vokalisto Aurelijaus Sirgedo prisijungė būgnininkas Aivaras Švilpa, bosistas Aidas Blažys ir gitaristas Osvaldas Blažys. Jie atliko dainas „Vėjas, nešantis naktį“, „Viso gero, svajokle“ ir „Rudenio Dievas“. Beje, nuo šios dainos ir skaičiuojama „Sielos“ istorija, kai „Rudenio Dievas“ pirmą kartą nuskambėjo Lietuvos radijo eteryje. Tai įvyko 1990 metų kovo 1 dieną.

siela muzika
Martynos Jovaišaitės nuotr.

Trečioje koncerto dalyje „Siela“ atliko kūrinius iš naujausių savo albumų. Nuskambėjo neseniai išleistas grupės singlas „Ilguma. Platuma“, „Paukštelis“, „Norėsi tu“, „Štormai“, „Euforija“, „1968“ ir kiti kūriniai. Grupė taip pat pateikė dar vieną koncerto intrigą – dainą „Sielos sala“ kartu atliko su dainininke Alina Orlova. Kvapą gniaužiantis duetas sulaukė didelių ovacijų.

Bisui grupė pasiliko savo hitus „Isterija“ ir „Vėjas. Žvaigždė“. „Sielos“ muzikantai gausiai į „Loftą“ susirinkusiai publikai dėkojo ne tik už puikų priėmimą, bet ir už palaikymą visus 25-erius grupės gyvavimo metus.

Pažadėjusi, kad visi atėję į šį koncertą pateks į „Sielos“ istoriją, grupė pažadą ištesėjo – vakaras pavyko, o koncertą „Siela XXV“ filmavo ir ateityje parodys LRT televizija. Pasak muzikantų, tai buvo iki šiol labiausiai lauktas „Sielos“ koncertas, todėl viso vakaro metu buvo juntama didžiulė grupę ir gerbėjus užplūdusi energija.

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...