Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Ką būtina žinoti apie vasarines padangas?

Ką būtina žinoti apie vasarines padangas?

padangos

Visi automobilių entuziastai gerai suprantą kokybiškų žieminių padangų pasirinkimo svarbą. Šaltuoju metu laiku tenka susidurti su ganėtinai sudėtingomis vairavimo sąlygomis, kurioms reikia būti pasiruošusiems. Tačiau neretas nepasidomi vasarinių padangų kokybe ir charakteristikomis, klaidinga manant, kad jos nėra tokios svarbios. Tačiau vasarą padangoms tenka atlaikyti ne ką mažesnius iššūkius nei žiemą, todėl guma ant jūsų automobilio ratų turi būti parenkama labai kruopščiai.

Renkant vasarines padangas, vairuotojams reikėtų žinoti kur kas daugiau nei prekinio ženklo pavadinimą. Jos turi garantuoti maksimalų stabilumą kelyje ir kiek įmanoma trumpesnį stabdymo kelią. Abu šie rodikliai priklauso nuo protektoriaus rašto. Tačiau vasara tai ne tik gražūs ir saulėti orai. Dažni lietūs gali gerokai pakoreguoti vairavimo sąlygas ir automobilis, važiuojant šlapia danga tampa mažiau nuspėjamas, ir ne visos padangos vienodai susitvarko su tokiomis sąlygomis. Vasarinės padangos kuriamos taip, kad galėtų maksimaliai greitai pašalinti vandenį iš po padangos ir sumažintų akvaplanavimo galimybę. Tokiomis savybėmis negali pasigirti žieminiai arba net visasezoniai variantai. Būtent todėl yra svarbu, kad padangos nebūtų susidėvėjusios. Minimalus leidžiamas protektoriaus gylis yra 1,6 mm, tokiu atveju, jis dar gali užtikrinti bet minimalų saugumą.

Tačiau ne vien vanduo ant kelio gali sukelti sunkumų, vairuojant vasarą. Karštas oras yra ne ką mažiau pavojingas, nes gali smarkiai įkaitinti kalio dangą. Vasarinių padangų gumos mišiniai yra labiau pritaikyti važiuojant tokiomis sąlygomis. Gamintojai pastoviai ieško naujų sprendimų, kad jų padangos būtų patikimos tiek važiuojant sausa, tiek iš šlapia danga. Taigi renkantis vasarines padangas, pasistenkite kad jos būtų panašios į jau turimas ir rekomenduojamas gamintojo. Jei naudojamų padangų skersmuo yra r16, tai ir naujas rinkitės tokias pat. Tas pats liečia ir jų plotį bei aukštį.

 

 

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...