Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Ką įdomaus galima pamatyti Vokietijoje?

Ką įdomaus galima pamatyti Vokietijoje?

Vokietija – tai labai graži ir įdomi šalis, galinti jums pasiūlyti nuostabią gamtą ir įspūdingus architektūrinius paminklus. Be abejonės, čia ras ką veikti ir ramų poilsį mėgstantys žmonės ir tie, kurie mėgsta nuotykius ir šėlsmą. Pristatysime keletą įdomių vietų, kurių tikrai nenorėsite praleisti viešnagės Vokietijoje metu.

  • Kelno katedra.

Tai viena iš žymiausių pasaulio bažnyčių, kurioje vyrauja paslaptingas gotikinis stilius. Įdomiausia tai, jog dar prieš 150 metų tai buvo pats aukščiausias pastatas pasaulyje, kurį vėliau aplenkė tik Eifelio bokštas. Ši bažnyčia tikrai išsiskiria savo didingumu ir įspūdingais vitražais.

  • Reino slėnis.

Įvardijome šį objektą antroje vietoje, nes jeigu nuspręsite kelionės į Vokietiją metu nuvykti į Kelno katedrą, tai Reino slėnis bus visai šalia – šiuos du objektus skiria tik maždaug pusantros valandos kelio. Reino slėnis yra idealiausia vieta įsimylėjėliams, kadangi plaukti šia upe galima kruizu. Galėsite pasirinkti kruizą iš trijų skirtingų tipų – keturių valandų kruizą, plaukiojimą su laivu visą dieną, arba romantiškąjį vakarienės kruizą. Beplaukiant, pamatysite gausybę gražių kalvų, slėnių, taip pat ir nuostabių pilių. Daugelis žmonių, pirmą kartą nuvykę į Vokietiją, teigia, jog tai pati nuostabiausia patirtis šioje šalyje.

  • Didingosios Vokietijos pilys.

Vienas įdomiausių takų pėstiesiems – nuo Koblenzo iki pat Rudešeimo. Be abejo, tam reikia pasiruošti iš anksto, kadangi teks nueiti nemažai kilometrų. Visgi, jūs tikrai nesigailėsite tai padarę, kadangi beeidami, galėsite aplankyti visas tas gražias pilis, kurias matėte romantiškai plaukdami kruizu pro Reino slėnį. Taip pat pamatysite mažus vokiško stiliaus klasikinius miestelius bei kaimukus, kurie taip pat turėtų palikti gerą įspūdį.

Vokietija
wikitravel.org nuotr.

Visgi, jeigu nesate nusiteikę tokį atstumą keliauti pėsčiomis, yra ir kitoks variantas – galite su automobiliu važiuot palei upės krantą. Kitoje pusėje pamatysite tokias nuostabias pilis kaip Maus ir Liebenštein. Jeigu tik norėsite pamatyti jas iš arčiau, jūsų paslaugoms – keltas. Jis kainuoja vos porą eurų ir veikia labai ilgai, todėl su mašina persikelti per upę nebus jokių problemų.

Tai nuostabi rudens šventė, kuri ypač patiks alaus mėgėjams. Visa Miuncheno miesto bendruomenė švenčia ir mielai priima turistus, atvykusius pašėlti kartu. Tai pelnytai laikoma viena iš linksmiausių švenčių visoje Europoje.

  • Sostinė.

Ir žinoma, kaip gi kelionė į Vokietiją be sostinės Berlyno? Čia pamatysite gausybę architektūrinių paminklų – pavyzdžiui, Berlyno sieną. Kažkada ši siena skyrė dvi Vokietijas, o dabar tai tiesiog puikus šalies istorijos paminklas. Įdomu tai, kad už keliasdešimt eurų turguje galite nusipirkti dalelę šios sienos! Norite laikyti dalelę istorijos savo rankose? Dabar tai visai nesudėtinga.

Kur užsisakyti kelionę?

Be abejo, norint visą tai pamatyti, reikia susirasti gerą kelialapį, kuris kainuotų ne tiek ir daug, tačiau turėtų savyje visas šias įžymias vietas. Negana to, jūs turbūt nenorėsite kelionės metu papildomų rūpesčių, todėl verta keliauti su agentūra, kuri gali pasiūlyti ir tokias papildomas paslaugas kaip Intrastat ataskaitų pildymas, kelionės ir daiktų draudimas bei reikalingų dokumentų paruošimas.

Neabejokite – vieną kartą nuvykę į Vokietiją, tikrai norėsite grįžti dar!

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...