Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Pramogos / Ką pasiimti į kelionę?

Ką pasiimti į kelionę?

Bagažo pakavimas yra tam tikra kelionės dalis. Galima sakyti nuo to, ką jūs įsidedate į lagaminą ar krepšį priklauso  jūsų kelionė. Kad kelionė lėktuvu praeitų sklandžiai, o apsilankymas oro uoste nesukeltų streso,  būtina iš anksto pasrūpinti reikalingais dokumentais, išsiaiškinti oro linijų reikalavimus rankiniam bagažui. Visada reikia pasidomėti, ar tau reikalingas pasas, o gal užteks asmens tapatybės kortelės. O jei pamirši abu asmens dokumentus, tuomet jų ir neprireiks, nes į kelionę neišvyksi. Pinigai smulkesnėmis kopiūromis gali praversti jau pirmą vakarą, smulkesnius pinigus paprasčiau dalimis susidėti į skirtingas kišenes. Viešbučio rezarvacijos patvirtinimą, žemėlapį reikia atsispausdinti ir pasiimti šį lapuką su savimi. Pasirūpinti papildoma SIM kortele  ar lapelį su artimųjų telefono numeriais, o piniginėje  pravartu turėti lapelį su savo vardu ir pavarde bei kontaktiniais duomenimis.

Ilgos kelionės reikalingų daiktų sąrašas

Drabužiai: trys poros kojinių ir apatinių, švarkelis arba megztinis, bent 5 poros marškinėlių, trys poros kelnių ar šortų, vakarinė apranga, patogūs batai, puošnūs batai prie vakarinės aprangos. Kartais tiesiog pasitaiko situacijų, kuomet norisi švaros, visuomet verta turėti dezinfekacinio gelio ar skysčio. Jei vežates kokį apratą priklausomą nuo elektros, pasistenkit turėti įkroviklį, kitaip nepanaudosit daikto ir jis tiesiog užims vietą lagamine. Higienos priemonės: dantų šepetėlis, pasta, dezodorantas, drėgnos servetėlės.

Rankinis bagažas

Lagaminai visiems ir rankinis bagažas keliaujant RAYNAR avialinijomis. Skrydžio bilietas suteikia teisę į  lėktuvo saloną įsinešti rankinį bagažą. Rankinis bagažas griežtai ribojamas yra nustatytas bagažo svoris ir matmenys. Specialūs lagaminai vaikams su ratukais, jie yra ryškūs ir puošti populiariais animaciniais ppersonažais.

Taip pat skaitykite

Populiariausi Turkijos kurortai – kurį pasirinkti?

Turkija, ach ta gražioji Turkija.. Ši nuostabių kontrastų šalis tarp mūsų tautiečių jau labai ilgą laiką yra ...