Trečiadienis , 4 gruodžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Ką reikia žinoti apie gelinį nagų lakavimą?

Ką reikia žinoti apie gelinį nagų lakavimą?

Moterys, kurios bent kartą turėjo priaugintus nagus žino, kad priauginimui naudojama viena iš dviejų medžiagų – akrilas arba gelis. Tačiau gelis taip pat yra naudojamas geliniam nagų lakavimui. Lakavimo procedūra yra panaši į tradicinį manikiūrą, tačiau vietoje dekoratyvinio lako naudojamas biogelis. Šis būdas yra daug sveikesnis nei nagų priauginimas. Biogelis nagų lakavimui stipriai skiriasi nuo to, kuris naudojamas nagų priauginimui, jame nėra agresyvių komponentų. Ilgi priauginti nagai patinka ne visiems, todėl grožio salonuose vis dažniau klientėms siūloma vietoj priauginimo išbandyti gelinį lakavimą, kuris išryškina natūralų rankų grožį.

Gelinis lakavimas turi daug teigiamų savybių. Nuo gelio nago plokštė tampa storesnė, todėl tvirtesnė, nagai tampa sveikesni, nesisluoksniuoja, lėčiau auga odelės aplink nagą. Geliu nulakuoti nagai yra gražūs ir blizgantys. Biogelis turi plačią spalvų paletę, galima puošti nagus įvairiais raštais, blizgučiais ir panašiais dekoratyviniais elementais. Nagai, nulakuoti geliniu laku,

Gelinis nagų lakavimas
meadowbrookbeauty.blogspot.com nuotr.

išlieka apie tris mėnesius, tačiau manikiūro korekciją patartina daryti kas dvi tris savaites. Korekcijos metu meistras užpildo nuaugusias nagų dalis, kad manikiūras neprarastų savo estetinio grožio. Gelinio lakavimo procedūra yra pakankamai paprasta. Likus kelioms dienoms iki lakavimo patartina pasidaryti klasikinį manikiūrą, kad maksimaliai atsivertų nago plokštė. Vėliau procedūra atliekama keliais etapais: pradžioje pašalinamas riebalinis sluoksnis ir nešvarumai, uždedamas biogelio sluoksnis, po jo – natūralaus šilko sluoksnis.

Gelinis lakavimas yra patikimesnis nei priauginami nagai, tačiau ir jis kartais atliekamas nekokybiškai. Geliniai nagai gali sluoksniuotis, jei manikiūras buvo neteisingai atliktas kutikulos srityje arba ant gelinio paviršiaus pateko vanduo nepraėjus 2-3 valandoms po procedūros. Egzistuoja ir rimtesnės priežastys, pavyzdžiui nerviniai susirgimai, stresai, imuninės sistemos ar hormonų pusiausvyros sutrikimai, kai kurių vaistų vartojimas. Gelinį lakavimą galima atlikti ir namuose, tačiau tai yra pakankamai problematiška, nes reikia turėti tam tikrų žinių, įrankių bei medžiagų arsenalą. Specialistai pataria namuose turėti bazinį ir viršutinį gelius, teptukus lakui, pagaliukus odelėms, UV lempą, gelinius lakus įvairių spalvų.

Dėl gelinio lakavimo Jūs galėsite pamiršti apie savo nagus mažiausiai dviems savaitėms ir jie be jokių pastangų atrodys gražūs ir tvarkingi. Biogelis būna pačių įvairiausių spalvų, tiesiog išsirinkite tą, kuri Jums patinka labiausiai. Jei mėgstate ryškias, sodrias spalvas, rinkitės uogines – vyšninę, raudoną, avietinę. O jei mėgstate dažnai keisti spalvą, paprašykite kad nagus jums nulakuotų neutralia šviesiai rožine, rusva arba permatoma spalva. Tuomet galėsite savarankiškai lakuotis nagus kaip Jums patinka. Beje ant gelio uždėtas nagų lakas laikosi kur kas ilgiau nei paprastai.

 

 

Taip pat skaitykite

Mitybos ypatumai sergant anemija: 5 gydytojų patarimai

Anemija (mažakraujystė) – būklė, kuomet kraujyje yra per mažai raudonųjų kraujo kūnelių (eritrocitų) arba hemoglobino, ...

Parašykite komentarą