Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Kad vestuvės būtų originalios ir įdomios

Kad vestuvės būtų originalios ir įdomios

Ruošiatės originalioms ir nepakartojamoms savo vestuvėms? Be abejo, labai svarbu įpinti tradicijas, kurias gerbiate ir suteikti vestuvių šventei šiek tiek skoningo klasiškumo, tačiau, šiuolaikinio gyvenimo išraiška irgi yra labai svarbi jūsų vestuvių šventės dalis. Taigi, pasvarstykime, kokios originalios vestuvių idėjos padės jums sukurti įspūdingą šventę ir privers svečius pripažinti, kad jūs iš tiesų esate kūrybingi ir šiuolaikiški žmonės.

wedding-day-photos

  • Altoriaus takas. Nebūtina jį iškloti rožėmis – galima sugalvoti ką nors įdomiau, pavyzdžiui, altoriaus taką paversti jūsų meilės istorija. Galima pagražinti taką nuotraukomis, jums svarbiais užrašais, linkėjimais iš svečių, galbūt kokiais nors simboliais, kurie jums primena apie jūsų nuostabios meilės pradžią ir aistros liepsną.
  • Svečių būdelė. Svečių knygos po truputį eina iš mados, kadangi dabar galima sugalvoti šį tą įspūdingiau – svečių būdelę, kur kiekvienas norintis galės palikti jums ne tik nuotrauką su užrašytu palinkėjimu, tačiau taip pat ir video sveikinimą. Tai tikrai smagus dalykas, kuris šiek tiek prablaškys jūsų svečius ir leis pasireikšti jų kūrybiškumui. Jeigu nenorite įrengti svečių būdelės, galima sugalvoti dar kai ką originalaus – vietoj svečių knygos sukurti palinkėjimų gaublį – tuomet kiekvienas lankytojas galės pasirašyti kokioje tik norės vietoje ir šis gaublys puikiai atrodys jūsų namuose, visada primindamas apie šią laimingiausią dieną.
  • Patarimų knygelė. Suteikti naudingų patarimų jums gali daug patirties turintys ir gyvenimo matę vestuvių svečiai – seneliai, tėvai, tetos ir dėdės – negana to, visą tai galima paversti viena didele pramoga. Klausiate kaip? Prie svečių stalo palikite korteles su klausimais, pavyzdžiui, „koks turėtų būti pirmojo jūsų vaikelio vardas?“ galite sugalvoti ir šmaikščių klausimų, ne būtinai turi būti viskas rimta. Po šventės, jūs šias korteles sudėsite į patarimų knygą, o jeigu norėsite, galėsite šmaikščiausius ar įdomiausius atsakymus paskaityti ir šventės metu.
  • Žibintai. Viena vis labiau populiarėjanti atrakcija yra popieriniai žibintai. Jeigu jūsų vestuvių šventė vyks gamtoje, netoli kokio nors vandens telkinio, tai bus labai smagus užsiėmimas ir mažiems ir dideliems šventės svečiams – vakare, kai jau sutems, pakvieskite visus prie ežeriuko ir kiekvienam įteikite po popierinį žibintą, kurie iš tiesų atrodys įspūdingai susiliedami su ežero peizažu. Aišku, iš to išeis ir labai gražių nuotraukų!
  • Desertų ir užkandžių stalai kitaip. Nebūtina pateikti įprasto desertinio stalo, galima sugalvoti ką nors įdomesnio – pavyzdžiui, pastatyti didelį šokolado fontaną. Tai atrodo įspūdingai ir yra labai skanu. Negana to, galite paruošti užkandžių stalą, kuriame kiekvienas šventės lankytojas galėtų pats pasidaryti norimą sumuštinį ar užkandį, taip pat pasigaminti savo norimas salotas ar susiplakti savo mėgstamiausią kokteilį. Neabejojame, kad visi šventės svečiai bus patenkinti tokiu jūsų išmanumu.
  • Gėlių mergaitės – močiutės. Įvertinkite tai, kaip dėl jūsų aukojosi ir kaip jus myli močiutės. Joms būtų iš tiesų malonu, jeigu skirtumėte ypatingą dėmesį – tad leisti močiutėms būti gėlių mergaitėmis yra ne tik originalu, bet ir labai miela.

Tikimės, kad šie šeši patarimai padės jums sukurti tobulą vestuvių šventę!

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...