Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kada laikas kviesti skalbimo mašinos meistrą?

Kada laikas kviesti skalbimo mašinos meistrą?

skalbimo mašinos remontas

Tam, kad buitinė technika tarnautų ilgus metus ir nekeltų nepatogumų, reikia tinkamai ja rūpintis. Dažnai manome, jog įsigytas prietaisas turi tarnauti be didelių gedimų, tačiau praktika rodo, kad jų vis tiek pasitaiko. Įdomu tai, kad ne visuomet gebame suprasti, kada technika reikalauja profesionalo priežiūros. Pavyzdžiui, ne visi supranta, kada skalbimo mašinos skleidžiami garsai ar kvapai signalizuoja apie taisytiną mašinos būklę.

Pasikeitė skalbimo rezultatai

turbūt vienas labiausiai pastebimų signalų, jog laikas kreiptis į technikos meistrą, yra atvejai, kai pamatome, jog skalbimo mašina išplauna drabužius ne taip, kaip iki šiol. Pavyzdžiui, juodi drabužiai ištraukiami su baltomis dėmėmis arba atvirkščiai – šviesūs su tamsiomis. Kartais toks signalas reiškia, jog skalbimo mašinai reikalinga išvalymas. Tai galima padaryti įdėjus specialiai skalbimo mašinos valymui skirtas tabletes. Tačiau jeigu po šios procedūros situacija nesikeičia, pats laikas kreiptis į meistrą.

Ėmė judėti

Dar vienas ryškus signalas, jog kažkas ne taip – tai atvejai, kai skambino mašina pradėjo judėti labiau nei įprasta iki šiol. Pavyzdžiui, pasitaiko atveju kai skalbimo mašina gręžimo metu ima purtytis. Tai negeras signalas. Pirmiausia, tai yra pavojinga, sunki mašina gali pažeisti kitus vonioje esančius baldus. Be to, tai reiškia, jog kažkas nėra tvarkoje. Gali būti, jog tai tėra smulkmena. Pavyzdžiui, nulūžusi skalbimo mašinos kojelė. Tačiau geriau, jeigu situaciją įvertintų meistras.

skalbimo mašina

Sklinda neįprasti kvapai

Dar vienas signalas, jog Jūsų skalbimo mašinai reikalinga apžiūra yra jos skleidžiami kvapai. Pavyzdžiui, pasitaiko atvejų, kai ilgus metus tarnavusi skalbimo mašina ima skleisti nemalonius kvapus. Dažniausiai tokiais atvejai paaiškėja, jog kažkas mašinos viduje yra užsikimšę, kaupiasi purvas arba rūdys. Tokiais atvejais reikalinga profesionali mašinos pravalymo procedūra, kurią gali atlikti meistras.

Kada verta taisyti?

sugedus technikai, dažnai kyla klausimas, kiek kainuos ją taisyti? O sužinojus kainą, gali kilti ir kitas – ar taisyti tikrai verta? Tai priklauso nuo individualios situacijos, tačiau profesionalūs meistrai turi patarimą kaip apsispręsti. Jeigu skalbimo mašina sugedo atitarnavusi 5 metus ir ilgiau, reikėtų pagalvoti, ar jos remontas bus tinkamas sprendimas. Ypač, jeigu jis kainuos brangiai. Nežinia, kada vėl reikės ją taisyti. Šiandien rinkoje gausu technikos pasiūlymų patraukliomis kainomis ir kartais vietoj remonto protingiau įsigyti naują prekė. Interneto parduotuvėje Pigu.lt reguliariai taikomis nuolaidos tokiai buitinei technikai kaip skalbimo mašinos. Tad tai gali būti alternatyva brangiam taisymui, kuris nežinia kiek ilgam užtikrins skalbimo mašinos veikimą.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...