Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kada naudingas ir reikalingas keratinas plaukų tiesinimui?

Kada naudingas ir reikalingas keratinas plaukų tiesinimui?

Vienos moterys turi lygius plaukus, kitos – banguotus, o trečių galva pilna garbanų. Kiekviena jų ne kartą bus pagalvojusi apie priešingą šukuoseną nei kad turi šiuo metu. Garbanės visada pagalvoja apie lygius plaukus, o tuo tarpu, kurių plaukai lygūs, ne kartą pagalvoja bei pabando juos sugarbanoti ar bent pabanguoti. Daugelis moterų mėgsta pokyčius ir drąsiai keičia plaukus. Net ir ta dalis dailiosios lyties atstovių, kurios turi daugeliui lietuvių būdingus gana lygius plaukus yra nepatenkintos dėl vieno ar kito jų išsišakojimo ar „žiūrėjimo“ ne į tą pusę. Šiuo klausimu labai geras sprendimas yra keratinas plaukų tiesinimui.

Daugelis sako ir pataria keratiną naudoti pažeistų plaukų atkūrimui. Tai – baltymas, reikalingas plaukų tvirtumui palaikyti. Tikrai nėra būtinybės imtis žirklių ir juos trumpinti, jei yra vilties plaukus dar išgelbėti keratino pagalba.  Žinoma, labai svarbu ir tai, kokį šampūną bei kondicionierių naudojate. Jie turi būti kokybiški, gerai, jeigu skirti profesionalams bei ekologiški. Visada pirkdami šias priemones atkreipkite dėmesį į produktų sudėtį bei savybes. Natūralūs aliejai bei baltymai labai greitai parodo rezultatus ir sugrąžina plaukams sveiką žvilgesį bei lankstumą ir kartu padeda apsaugoti plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Jei pažeidimai yra gana stiprūs, tai teks apsišarvuoti kantrybe, kad būtų atkurtas plaukų grožis.

Ar esate tokiais atvejais bandę, kaip gali tokiems plaukams padėti ilgalaikis plaukų tiesinimas? Jis atliekamas su keratinu, todėl plaukas yra ne tik natūraliai tiesinamas, bet ir kartu atstatomas. Keratinas yra unikalus ir išskirtinis tuo, jog neardo plauko struktūros. Tuomet, kai yra atstatomas keratino balansas plaukuose, jie ne tik atgauna šilkinį žvilgesį, bet taip pat ir pasižymi elastingumu, stiprumu bei tampa žymiai sveikesni. Viskas vyksta labai paprastai.

Keratinas plaukų tiesinimui yra efektingas sprendimas tokiais atvejais. Keratino molekulės paprasčiausiai prasiskverbia į plauko vidų ir užpildo visas pažeistas vietas. Taip yra sulyginamas plauko paviršius. Jūs galite džiaugtis žvilgesiu ir natūraliu plaukų grožiu. Aišku dar turite žinoti ir tai, kad tam prireiks ne vienos procedūros.

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...