Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kaip naudoti lubrikantą?

Kaip naudoti lubrikantą?

Ar geras seksas „reikalauja“ lubrikanto? Dalinai – taip. Geram seksui reikia slydimo, tačiau natūraliai jo būna ne visada tiek, kiek reikia. Tokiu atveju keli lubrikanto lašiukai gali padėti išvengti sausumo ir mėgautis malonumu, kuris, svarbiausia, patinka ir moterims ir vyrams.

Tiesa, liūdna statistika, kad daugeliui žmonių lubrikantas vis dar yra tabu. Nusprendę jį naudoti nežino – nuo ko pradėti, kokį rinktis.

Straipsnyje atskleisime visą svarbiausią informaciją, kuri padės suprasti lubrikanto magiją ir jo galimybes.

Lubrikanto pasirinkimo gidas

Pirmiausia, žinoma, reikia tokio lubrikanto, kuris Jums labiausiai tinka. Šiuo metu gausa – atima -žadą. Supažindinsime su rūšimis. Galbūt jos padės Jums geriau suprasti kas ir kaip.

 1. Aromatizuoti lubrikantai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad sekso bei preliudijų metu patalpoje būtų kuo malonesni kvapai. Šiuo metu aromatų gaus yra labai plati. Svarbiausia daugiau domėtis pačiu gamintoju, kad perkami būtų natūraliai kvepiantis, o ne atsiduodantis sintetika.
 2. Yra lubrikantų, kurie skirti būtent analiniam seksui. Jam naudoti reikia specialiai tam kurtus.
 3. Taip pat dėmesio verti ir stimuliuojantys lubrikantai. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pajusti kuo daugiau. Kai kurie šildo, o kiti – vėsina. Tai suteikia dar daugiau pojūčių.
 4. Galima įsigyti tokius, kurie išlieka labai ilgai. Tai dažniausiai yra aliejinio pagrindo kurti lubrikantai, kurie puikiai tinka analinio sekso metu. Žinoma, nebūtinai tuomet, tačiau analinio sekso metu itin didelis ir ilgai išliekantis slidumas yra labai svarbus. Taip pat tai yra puikus pasirinkimas mylintis duše.
 5. Galimi specialūs lubrikantai, kurie yra skirti higienai. Dažniausiai siūlomi moterims, tačiau tinka ir vyrams.
 6. Galima rasti tokius, kurie net prailgina vyro ištvermę. Juose yra komponentų, kurie padeda vyrui kuo ilgiau nebaigti. Tiesa, nuo to malonumas tikrai nebus nei kiek mažesnis.
 7. Kai kurie renkasi tokius lubrikantus, kurie yra labai natūralūs. Dažniausiai juose komponuojami ingredientai yra tiesiai iš gamtos, jokių sintetinių priedų. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurių oda yra jautri.
 8. Galiausiai, galimi ir lubrikantai masažui, kurie leis pamaloninti savo partnerį. Svarbu, kad masažo metu būtų naudojamos slidumas, kadangi tik tai leis rankoms slysti taip, kaip reikia.

Taip, pasirinkimas yra labai platus. Tačiau svarbu ne tik tipas, tačiau ir medžiagos iš kurių jie yra pagaminti.

Šiuo metu rinkoje yra siūlomi:

 1. Lubrikantai vandens pagrindu.
 2. Aliejinio pagrindo lubrikantai.
 3. Silikono pagrindo lubrikantai.
 4. Vandens + silikono pagrindo lubrikantai.

Sunku nuspręsti, kurie Jums labiausiai tinka? Visada siūlome tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Jų patirtis yra neįkainojama. Kadangi konsultacijos dažniausiai atliekamos internetu, nuotoliniu būdu – nereikia bijoti klausti.

Lubrikanto naudojimas

Radus Jums tinkamą lubrikantą pagaliau reikia jį įtraukti į seksą arba masturbaciją. Tokiu atveju malonumų bus kuo daugiau. Tačiau kaip naudoti lubrikantą, kad poveikis tikrai būtų pats geriausias?

Pirmiausia reikia žinoti – kokio reikia kiekio. Dažniausiai tai būna nurodyta ant pakuotės. Kai kuriems atrodo, kad kuo daugiau – tuo geriau. Tačiau ne visada. Juk nesinori labai išsiteplioti, taip? Pavyzdžiui, silikono pagrindo lubrikantus siūlome naudoti mažais kiekiais. Tik lašiukas suteikia tikrai daug drėgnumo ir reikiamo slydimo.

Kartais specialistai gali nurodyti, kad prieš naudojant lubrikantą yra rekomenduojama patrinti tarp delnų. Taip jis sušyla ir dėl tampa kur kas malonesnis odai. Tai yra smulkmena, kuri gali suteikti kur kas daugiau malonumo, tad būtinai tai padarykite.

Malonumų niekada nebus per daug, tad leiskite sau juos patirti.

Galiausiai, rankomis lubrikantas yra tepamas ten, kur reikia daugiau slidumo. Tai nebūtinai lytiniai organai, gali būti ir kitos kūno dalys.

Plačiausias lubrikantų pasirinkimas, žemiausiomis kainomis Lietuvoje tik Prezervatyvai.net parduotuvėje! Išsirink sau tinkamiausią ir sutaupyk!

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...