Šeštadienis , 18 gegužės 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Kaip pasirinkti traktorių?

Kaip pasirinkti traktorių?

Ieškant Jums labiausiai tinkamo traktoriaus, naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei galimybes pasiūlys konkrečių modelių techniką. UAB „Biržų žemtiekimas“ parduoda traktorius prieinamomis kainomis.

  1. Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite sau leisti investuoti į techniką.
  2. Skiriantis traktoriams, skiriasi jų eksploatacija.
  3. Skirtingos priemonės sugeba išvystyti skirtingą greitį. Jeigu kasdien teks važiuoti tam tikrą atstumą iki konkrečios vietos – naudinga pasirinkti greičiau judančią priemonę.
  4. Skiriasi traktorių dydžiai. Galima įsigyti nuo pačių mažiausių iki didžiausių.
  5. Kaip jau minėjome, egzistuoja skirtingos traktorių rūšys: ratiniai, vikšriniai, traktorius – keltuvas ir t.t.

Parduodami traktoriai tik kokybiški, puikiai atliekantys jiems paskirtas funkcijas ir atitinkantys nurodytas charakteristikas. Nemaža dalis tiek Lietuvos, tiek užsienio pirkėjų ilgus metus pasitiki UAB „Biržų žemtiekimas“ parduodama produkcija.

Populiariausi traktorių gamintojai

DEUTZ – FAHR. Tai vienas seniausių traktorių gamintojų Europoje, kuris orientuojasi į kokybišką produkciją prieinamomis kainomis. Tradicijos susipynusios su inovacijomis skatina įvertinti moderniausią ir tuo pačiu efektyviausiai darbus atliekančią produkciją. Nes dirbti dar niekada nebuvo taip malonu!

halocapitalgroup.com nuotr.
halocapitalgroup.com nuotr.

AGROTRON. Dažniausiai gaminami vidutinio dydžio nauji traktoriai, kurie puikiai tinka net ypač sunkiems darbams atlikti. Šios kompanijos technika puikiai manevruoja ir sugeba pasiekti net ir sudėtingiausias vietas. Tiesa, nors pats traktorius nėra didelis, tačiau gana galingas, tad gali išvystyti palyginus nemažą greitį.

AGROPLUS. Tai patikimi traktoriai, kurie turi beveik 100 metų istoriją. Sukurti komfortabiliam naudojimui siekiant atlikti net ir ypač sudėtingus žemės ūkio darbus. Gaminami tik iš kokybiškų detalių, taigi garantuojamas ilgaamžiškumas ir funkcionaliai paskirtų užduočių atlikimas.

LAMBORGHINI. Šios įmonės parduodami traktoriai – darbą mėgstančių žmonių pasirinkimas, kadangi dėl galingumo su jais atlikti net ir sudėtingiausias „operacijas“ yra tikras malonumas. Nauji traktoriai išsiskiria ypač aukšta technologija, modernumu ir komfortabiliu darbų atlikimu. Ypač galingas variklis padės darbus atlikti ne tik kokybiškai, tačiau ir greitai.

SAME FORTIS. Tai vidutinės galios parduodami traktoriai, kurie puikiai ir manevringai atlieka jiems paskirtas užduotis. Inovacijomis besidominti kompanija nuolatos stengiasi pasiūlyti tik kokybiškus ir modernius traktorius.

ANTONIO CARRARO. Manevringi, puikiai judantys ir ypač akiai patrauklūs traktoriai tiems, kurie nori, kad darbai būtų atliekami greitai ir kokybiškai. Iš traktoriaus kabinos atsiveria platus matomumas, tad net ir sudėtingiausius darbus gebėsite atlikti tikrai paprastai.

Taip pat skaitykite

Studento paskola: ką svarbu žinoti

Studentų paskolos tapo neatsiejama mokymosi kelionės dalimi, suteikiančia vartotojams lėšų siekti aukštojo mokslo ir investuoti ...