Pirmadienis , 20 gegužės 2024
Pagrindinis / Uostas / Kaip pervežti krovinius į Vokietiją?

Kaip pervežti krovinius į Vokietiją?

Didžiausia Europos Sąjungos šalis ir viena labiausiai išsivysčiusių pasaulio ekonomikų, nenuostabu kodėl Vokietija yra tokia patraukli Lietuvos įmonėms, siekiančioms naujų rinkų ir eksporto galimybių. Jau daugelį metų Lietuvos ir Vokietijos prekybos apimtys pastoviai auga ir tai liečia tiek prekių importą, tiek ir eksportą. Žinoma tai turi įtakos ir kroviniams, kurie keliauja į ir iš Vokietijos. Kasmet jų skaičius vis didėja, ir šiomis kryptimis važiuoja vis daugiau transporto priemonių, vežančių pilnus ir dalinius krovinius. Tas faktas, kad atstumas tarp abiejų šalių nėra labai didelis tai kroviniai pasiekia savo tikslą per ganėtinai trumpą laiką.

Krovinių pervežimas iš Vokietijos ar į šią šalį greičiausiai domina daugelį Lietuvos kompanijų. Ši rinka yra neabejotinai viena patraukliausių ir kartu su Skandinavija bei Didžiąją Britanija ypatingai traukia mūsų šalies verslininkų dėmesį. Bendras eksportas į Vokietiją siekia daugiau kaip 2,2 mlrd. Eur ir pagal šį rodiklį ji užima 4-tą vietą tarp visų prekybos partnerių, nusileidžiant tik Rusijai, Latvijai ir Lenkijai. Didžiąją dalį eksportuojamų krovinių į Vokietiją sudaro baldai.

Nežiūrinti į tai, jog Vokietija yra ganėtinai didelė šalis, tačiau labai gerai išvystyta logistika ir kokybiški keliai, leidžia kroviniams greitai pasiekti net ir mažiausius miestelius ir jose esančias įmones. Planuojant pervežti krovinį į Vokietija, svarbu tiksliai žinoti ne tik šalies ypatumus, bet ir tos žemės, kurioje randasi krovinio tikslas. Samdant vežėjus krovinių pervežimui į Vokietiją, svarbu pasirinkti tuos, kurie turi didelę patirti dirbant su šios šalies rinka. Didelis vietinių parnerių tinklas, tokiems vežėjams leidžia greitai ir tikslai pristatyti net ir sudėtingiausius krovinius. Jie taip pat gali užtikrinti jog esant poreikiu, krovinys pasieks tikslą vos per kelias dienas, o gal net ir greičiau.

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...