Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Kaip pigiau siųsti siuntas į Norvegiją?

Kaip pigiau siųsti siuntas į Norvegiją?

siusk pigiau

Norvegija – viena populiariausių krypčių, kur lietuvaičiai išvyksta ieškodama geresnio uždarbio ir dažnai ten pasilieka gyventi, nes pragyvenimo lygis yra žymiai aukštesnis nei Lietuvoje. Tad nemažai tenka gabentis ar parsisiųsti daiktų iš Lietuvos, nes Norvegijoje daug kas kainuoja brangiau. Žinom, likę Lietuvoje giminaičiai ir artimieji, stengiamasi palepinti, ir lauktuvėmis bei skanėstais, kurie primintų gimtuosius namus.

Vienas populiariausių siuntimų būdų yra naudojantis kurjerių tarnyba siuskpigiau.lt. Jie yra patikimi ir jau spėjo pelnyti savo klientų pasitikėjimą ir pripažinimą dėl operatyvaus darbo ir sėkmingo siuntų pristatymo nuo durų iki durų. Tai viena iš nedaugelio siuntų kompanijų, kur iš nedaugelių siuntų kompanijų, kur į Norvegiją, siunčiamos siuntos yra pristatomos net į pačias atokiausias vietoves ar gyvenvietes.

Svarbiausia, prieš užsakant kurjerio paslaugas, tinkamai paruošti ir supakuoti siuntą. Kadangi apskaičiuojant siuntos kainą yra vertinamas jos dydis ir svoris, tad rinkitės optimalus dydžio dėžę. Svarbu, kad siuntos turinys būtų stabilizuotas ir netyčia nesudužtų ar neišsilietų. Tuomet laisvus tarpus, galite užpildyti storesnio kartono intarpais, senais laikraščiais ar poliuretano granulėmis.

Turėkite omenyje, kad Norvegija nėra Europos sąjungos šalis, dėl to, reiktų pasidomėti kokius daiktus galima siųsti į ją, o kurių ne. Pasitikrinti sąrašą, galite LR muitinės internetiniame puslapyje. Tuomet nurodykite kurjeriui iš kur reikia paimti siuntinį ir pasirinkite pageidaujamą siuntimo būdą – Express (siuntos pristatymas trunka 1-+2 darbo dienas) ar economy (siuntos pristatomos per 4-5 darbo dienas). Visos siuntos yra pristatomos tiesiai gavėjui į rankas, nepriklausomai nuo to, ar siuntos gavėjas gyvena Osle, Stravangeryje, Bergene, ar bet kurioje tolimiausioje Norvegijos vietoje. Visos siuntos yra registruojamos ir online režimu, galima stebėti visą siuntos kelią realiu laiku.

Taip pat skaitykite

Iššūkiai ir sprendimai: kaip versle efektyviai sandėliuoti prekes?

Efektyvus sandėliavimo procesų valdymas yra kritiškai svarbus bet kurioje logistikos grandinėje. Nuo mažų vietinių prekybininkų ...