Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Namai / Kaip teisingai prižiūrėti savo pirtį

Kaip teisingai prižiūrėti savo pirtį

Pirtys šiomis dienomis yra statomos naudojant ilgaamžes, saugias ir lengvai prižiūrimas medžiagas. Tačiau norint, kad pirtis išliktų ilgaamže ir ja visuomet būtų malonu naudotis, būtina nepamiršti ir reguliarios jos priežiūros. Kaip dažnai reikia prižiūrėti pirtį priklauso nuo to, kaip dažnai ja naudojamasi, tačiau paprastai tai daryti rekomenduojama bent kartą per mėnesį. Tai turėtų padėti reikšmingai prailginti pirties tarnavimo laiką.

Dažai pirties medienai esančiai viduje

Visų pirma labai svarbu, kad pirtis būtų nudažyta kokybiškais medienos dažais, pritaikytais medienai, esančiai viduje. Dažai pirties medienai esančiai viduje suteikia didelį atsparumą drėgmei, sutvirtina paviršius ir užtikrina atsparumą atmosferos poveikiui. Be to, tinkamai pasirinktais dažais nudažytus medinius pirties paviršius galiausiai bus labai lengva valyti, todėl tai sumažins pirties priežiūros sudėtingumą.

Žinoma, tokių dažų vertėtų ieškoti specializuotose parduotuvėse. Tai leistų jums lengviau pasirinkti dažus, kuriais yra patogu dengti paviršių, kurie greitai džiūsta ir kurių sudėtyje yra medieną saugančių veikliųjų medžiagų.

Pirties valymas

Reguliariai naudojantis pirtimi ją valyti rekomenduojama apytiksliai kartą per mėnesį. Švari pirtis suteikia didžiausią investicinę grąžą. Jei pirtyje pastebite įvairių nešvarumų, juos labai lengvai galite pašalinti su vidutinio stiprumo indų plovikliu, sumaišytu su šiltu vandeniu. Tuo tarpu, jei norite, kad pirtyje visuomet vyrautų puikus kvapas, grindis galite valyti su vidutinio stiprumo valikliu, kurio sudėtyje nėra kenksmingų cheminių medžiagų. Taip pat visuomet galima pasinaudoti specializuotomis parduotuvėmis ir įsigyti pirčių valymui skirtas priemones.

Pirties valymo metu jūsų pirtis neturėtų veikti skleisdama karštį. Buitinės valymo priemonės, kurios bus tiesiogiai veikiamos didžiulės temperatūros, gali veikti skirtingai nei tuomet, kai jos naudojamos įprastomis sąlygomis. Valant pirtį taip pat būtina įsitikinti, kad durys yra atviros ir į patalpą patenka šviežias oras. Atlikus valymo darbus kitą kartą pirtimi galima naudotis tik tuomet, kai paviršiai yra išdžiūvę ir nebėra jaučiamas joks valymo priemonėse esančių cheminių medžiagų kvapas.

Rankšluosčių naudojimo pirtyje svarba

Tinkamas pirties etiketas gali sumažinti pirties priežiūrai skiriamą laiką. Pirtyje naudojant rankšluosčius galima sumažinti dėmių tikimybę. Todėl jei siekiate, kad jūsų pirtis kaip įmanoma ilgiau išliktų lyg nauja, eidami kaitintis į pirtį neturėtumėte pamiršti su savimi pasiimti ir rankšluosčio. Taigi, kiekvieno apsilankymo pirtyje metu stenkitės naudoti naują ir švarų rankšluostį, tokiu būdu apsaugodami pirties paviršius nuo prakaito sukeliamų dėmių. Ir nors tokias dėmes galima nesunkiai pašalinti naudojant įprastines buitinės chemijos priemones, viso to galima išvengti.

Kaip elgtis pasinaudojus pirtimi

Pasinaudoję pirtimi turėtumėte nuo pirties suolelių pašalinti drėgmę ir palikti atviras pirties duris tam, kad pirtis galėtų lengviau ir greičiau išdžiūti. Jei to nepadarysite, jums bus kur kas sudėtingiau pašalinti atsiradusias dėmes.

Taip pat skaitykite

Patalpų oro kokybės gerinimas rekuperatorių pagalba

Kadangi vis daugiau laiko praleidžiame patalpose, oro, kuriuo kvėpuojame, kokybė tampa labai svarbiu mūsų bendros ...