Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Verslas / Kaip tūrinės reklamos gamybos metu sumažinti neigiamą poveikį aplinkai?

Kaip tūrinės reklamos gamybos metu sumažinti neigiamą poveikį aplinkai?

Tūrinė reklama yra viena iš populiaresnių reklamos formų. Tokios reklamos ypatybė yra ta, jog ji savo unikaliu dizainu išsiskiria ir neabejotinai patraukia Jūsų potencialaus kliento dėmesį. Pasinaudoję tokios tūrinės reklamos supergalia būsite tikri, kad Jūsų veikla, paslauga ar produktas yra pastebėti. Visgi svarbu atkreipti dėmesį ne tik į galutinį rezultatą – tūrinę reklamą. Neretai įprastu būdu gaminamos reklamos dėl tam tikrų gamybinių procesų sukelia neigiamą poveikį aplinkai – ypač dėl to, kad naudojama daug plastiko bei įvairių cheminių medžiagų.

Ric Creative siekia sumažinti tūrinės reklamos gamybinių procesų metu sukeliamą neigiamą poveikį aplinkai, priėmėme sprendimą ieškoti alternatyvių gamybos būdų, kurie padėtų užtikrinti, kad mūsų gaminamas produktas yra vis tvaresnis ir vis ekologiškesnis. Savo ruožtu pritaikėme ne tik ekologiškesnes tūrinės reklamos gamybos strategijas, bet ir pritaikėme naują ekologinio projektavimo modelį. Paprastas pavyzdys – nusprendėme pakeisti įprastus dažus kur kas ekologiškesniais ir aplinkai draugiškesniais dažais, taip pat priėmėme sprendimą pakeisti įprastą gamybos metodą trimačio spausdinimo technologija. Šie pakeitimai sąlygojo ir naudojamų cheminių medžiagų kiekio sumažinimą.

Taigi, mūsų Jums siūloma ekologiškesnė ir tvaresnė tūrinės reklamos versija yra aplinkai draugiškas pasirinkimas, kuris ne tik gamybos metu mažiau kenkia aplinkai, bet ir gerina aplinkosauginį veikimą. Tokia reklama ženkliai sumažina anglies dioksido pėdsaką – šis rodiklis svarbus, nes mes, kaip aplinkos apsauga besirūpinanti kompanija, siekiame užkirsti kelią įvairioms aplinkos apsaugos problemoms. Didelės anglies dvideginio emisijos, anot tyrėjų, yra pagrindinė vandenynų rūgštėjimo problema. Teigiama, kad pakeitus įprastų tūrinių reklamų gamybos technologijas mažėja aplinkos rūgštingumas.

Verta paminėti ir tai, kad ekologiškesniu principu pagamintos tūrinės reklamos padeda mažinti energijos sąnaudas, taip pat ir toksiškumą aplinkai bei cheminių medžiagų kiekį, atliekas bei nereikalingų žaliavų sunaudojimo kiekį.

Mes palaikome žiedinės ekonomikos veikimą bei savo pasirinkimais ir sprendimais skatiname ją, tikime, kad šiandien ši ekonomikos rūšis yra itin svarbi visuomenei, nes būtent ji prisideda prie aplinkos tausojimo, gamybos išlaidų mažinimo, taip pat geriną bendrą aplinkos būklę.

Ric Creative – tai tie gamintojai, kurie dirba kasdien siekdami sukurti kuo kokybiškesnį bei funkcionalesnį produktą, tačiau greta šių reikalavimų visada siekti kurti ir kuo tvaresnius bei ekologiškesnius produktus. Mes vieni gamtos neišgelbėsime, tačiau kiekvienas gali pradėti nuo savęs. Kviečiame Jus kartu su mumis rūpintis aplinkos užterštumo problema ir pradėti įsigyjant mūsų tūrinę reklamą!

Taip pat skaitykite

Informacinių sistemų programavimas: ką svarbu žinoti potencialiems klientams

Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje informacinių sistemų programavimas atlieka svarbų vaidmenį skatinant efektyvumą, inovacijas ir konkurencingumą įvairiose ...