Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kamieninės ląstelės estetinėje medicinoje

Kamieninės ląstelės estetinėje medicinoje

svfSVF – stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelės – tai svarbiausios riebalinio audinio kamieninės ląstelės. Riebaliniame audinyje esančių kamieninių ląstelių paskirtis yra regeneracinė, taip pat uždegiminių ligų bei traumų gydymui. SVF kamieninių ląstelių procedūra gali ne tik pašalinti simptomus, bet ir pagrindines ligos priežastis. Procedūros gali būti atliekamos tiek dėl medicininių priežasčių (siekiant pašalinti odos nelygumus, nudegimus ir pan.), dėl senėjimo; atkurti pažeistų sąnarių funkcijas, pašalinti ar sumažinti skausmą; taip pat gydyti galūnių išemiją ir periferinių arterijų ligas, įskaitant tuos pacientus, kuriems netinka įprastinis gydymas, tiek dėl estetinių priežasčių. SVF kamieninės ląstelės padeda atstatyti odos stangrumą, išlyginti raukšles, skatina organizmo gebėjimą atkurti pažeistą odą, nesukeliant šalutinio poveikio. Jos padeda odai atgauti gyvybingumą, glotnumą ir plastiškumą. Riebalinio audinio kamieninės ląstelės padeda panaikinti visus pokyčius, kurie atsiranda senėjimo proceso metu. Kamieninių ląstelių procedūra yra ideali alternatyva cheminiams ar chirurginiams metodams. Šios ląstelės yra paimamos ir lengvai prieinamo riebalinio audinio su minimalia chirurgine intervencija.

Indikacijos kamieninių ląstelių naudojimui grožio procedūrų metu:

  • Sausa, dehidratuota oda;
  • Raukšlės;
  • Negyvybinga oda;
  • Oda praradusi elastingumą;
  • Kitos problemos, kurias įvertina specialistai.

Atsižvelgiant į natūralią kamieninių ląstelių koncentraciją riebaliniame audinyje ir surinktą riebalinio audinio kiekį, galima paruošti nuo vienos iki šešių SVF injekcijų, kurias pacientas gali naudoti per pasirinktą laiko tarpą. Izoliuotos ir tam skirtomis sąlygomis laikomos SVF ląstelės gali būti naudojamos net po 20 metų nuo surinkimo ir apdorojimo. Norint panaudoti visas kamienines ląsteles iškart visas procesas truks apie 3–4 valandas, įskaitant ląstelių transportavimo į laboratoriją ir apdorojimo laiką. Kadangi tai yra paties žmogaus ląstelės, iš jų gautas sterilus preparatas nesukelia atmetimo reakcijos ar kitų šalutinių reiškinių.

 

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...