Ketvirtadienis , 23 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Karikatūrų paroda „HUMORISTINIS BRIZAS – 2016 (ATOSTOGOS RIVJEROJE)”

Karikatūrų paroda „HUMORISTINIS BRIZAS – 2016 (ATOSTOGOS RIVJEROJE)”

2016 m. liepos 29 d. (penktadienį) 17.00 val. “Klaipėdos galerijoje”, Bažnyčių g. 6,  atidaroma

Nacionalinės karikatūristų asociacijos “Humor Sapiens” karikatūrų paroda

HUMORISTINIS BRIZAS – 2016

ATOSTOGOS RIVJEROJE

Tradicinė karikatūristų paroda Klaipėdoje jau tris metus sėkmingai įsilieja į Jūros šventės renginius.

2016“ tema („Atostogos Rivjeroje“) yra specifinė, todėl šiemet dailininkai pateiks „šviežius“, teminius , dar niekur neeksponuotus darbus.

Karikatūrų paroda "HUMORISTINIS BRIZAS – 2016 (ATOSTOGOS RIVJEROJE)"
Karikatūrų paroda „HUMORISTINIS BRIZAS – 2016 (ATOSTOGOS RIVJEROJE)”

Karikatūrų parodos suteikia galimybę satyriškai, humoristiškai lengvai, kaip ir gaivus brizas, humoro forma, tarsi iš šalies pažvelgti į taip beprotiškai, beprotiškai, beprotiškai fantastišką gyvenimo tėkmę. Humoras gelbsti net sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis, kuris gali būti optimistinės  bei nenukabinant nosies kelti savo svajonių ir vilties bures.

Karikatūros padeda ne tik nugalėti mąstymo inerciją, stereotipus, bet įtraukia ir užburia lankytojus suteikia vilties irklus norintiesm į bendrą idėjų generavimo procesą, kuris mus nubloškia minties ir beribės fantazijos kur neleidžia nugarmėti į pilkumos verpetai. Karikatūristai, savo darbuose gvildena žmogaus ir jūros, žmogaus ir jį supančios aplinkos problematiką. Humoristiškai ir satyriškai analizuoja bei vertina žmogaus būties aplinkybes, jos prasmės ir galimybių evoliuciją, raidą, plėtrą ir dalijasi savo įžvalgomis apie ateitį per praeities ir dabarties prizmę – humoristinė, satyrinė vizija besišypsant linksmai ir rimtai.

Parodoje 23 Lietuvos karikatūristai parodai pateikė 86 autorinius darbus.

Džiugių akimirkų, smagių šypsenų, gražių svajonių žiūrint parodos darbus.

Maloniai kviečiame apsilankyti Humoristinis brizas karikatūrų parodoje.

Autorių/dalyvių sąrašas

Alvydas Ambrasas, Vincas Bareikis, Vladimiras Beresniovas, Ilja Bereznickas, Jurijus Dobrovolskis, Rimantas Dovydėnas, Vidmantas Eidukaitis, Andrius Gruzdaitis, Šarūnas Jakštas, Antanas Jankauskas, Alvydas Jonaitis, Martynas Juchnevičius, Vladas Kudaba, Jonas Lenkutis, Saulius Medžionis, Mindaugas Milinavičius, Justinas Račinskas, Algimantas Snarskis, Edmundas Unguraitis, Marta Valaikienė, Jonas Varnas, Evaldas Vėgėlė, Rolandas Vičys.

Paroda vyks iki 2016 m. rugpjūčio 26 dienos.

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...