Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Keletas patarimų, kaip užtikrintai atsikratyti kelių papildomų kilogramų

Keletas patarimų, kaip užtikrintai atsikratyti kelių papildomų kilogramų

Pradedant nuo dietų, reklamuojančių žalius maisto produktus, iki patiekalų planų, susijusių su kokteiliais ir fasuotais maisto produktais, kasdien pasirodo nauja madinga dieta. Problema ta, kad dėl labai ribojančių dietų ir patiekalų planų greičiausiai sumažės svoris trumpam, dauguma žmonių negali jų išlaikyti ir per kelias savaites galiausiai meta tokias dietas.

Tačiau nereikia savęs riboti, kuomet norite numesti svorio. Kartais užtenka pakeisti kelis įpročius ir svoris pamažu pradeda kristi. Štai keletas pavyzdžių, ką galite padaryti, jog pamažu atsikratytumėte viršsvorio. Ir atminkite – greiti rezultatai nėra užtikrinti. Todėl verčiau mėgaukitės lėtu svorio kritimu.

Praktikuokite sąmoningą valgymą

Jei skubate valgyti ar valgote kelyje, galite suvartoti per daug, per greitai. Vietoj to, nepamirškite savo maisto, daugiausia dėmesio skirdami kiekvieno kąsnio skoniui. Tai gali paskatinti jus geriau suprasti, kada esate sotus, sumažindami persivalgymo tikimybę.

Dėmesys valgyti lėtai ir mėgautis maistu, net jei turite ribotą laiką, yra puikus būdas sumažinti persivalgymą.

Sumažinkite rafinuotų angliavandenių naudojimą

Rafinuoti angliavandeniai apima cukrų ir grūdus, kurių ląsteliena ir kitos maistinės medžiagos buvo pašalintos. Pavyzdžiai: balti miltai, makaronai ir duona. Šios rūšies maisto produktuose yra mažai skaidulų, jie greitai virškinami ir žmogus sotūs būna tik trumpą laiką.

Verčiau rinkitės sudėtingų angliavandenių, pavyzdžiui, avižų, senovinių grūdų, tokių kaip kvinoja ir miežiai, ar daržovių, pavyzdžiui, morkos ir bulvės, šaltinius.

Jie padės ilgiau būti sotesniems ir juose bus daug daugiau maistinių medžiagų nei rafinuotuose angliavandenių šaltiniuose.

Pakelkite sunkiau, kad būtumėte lengvesnis

Nors tokie aerobiniai pratimai, kaip greitas ėjimas, bėgimas ir važiavimas dviračiu, yra puikus metant svorį, daugelis žmonių linkę sutelkti dėmesį tik į kardio treniruotes ir neįtraukti jėgos treniruočių į savo kasdienybę.

Pridėjus svorio kilnojimą prie savo įprastos salės rutinos, galima sukurti daugiau raumenų ir tonizuoti visą kūną.

Be to, tyrimai parodė, kad svorio kilnojimas suteikia jūsų medžiagų apykaitai nedidelį pagreitį ir padeda deginti daugiau kalorijų per dieną, net kai esate ramybės būsenoje.

Nustatykite prasmingus tikslus

Įlįsti į džinsus iš vidurinės mokyklos ar geriau atrodyti su maudymosi kostiumėliu yra populiarios priežastys, kodėl žmonės nori sulieknėti.

Tačiau daug prasmingiau iš tikrųjų suprasti, kodėl norite numesti svorio ir būdus, kaip svorio metimas gali teigiamai paveikti jūsų gyvenimą. Turėdami omenyje šiuos tikslus, galite lengviau laikytis savo plano.

Galimybė žaisti aktyvius žaidimus su vaikais ar turėti ištvermės šokti visą naktį artimo žmogaus vestuvėse – tai tikslai, kurie gali paskatinti jus teigiamai pasikeisti.

Venkite madingų dietų

Madingos dietos yra reklamuojamos dėl jų sugebėjimo padėti žmonėms greitai sulieknėti. Tačiau šios dietos paprastai būna labai ribojančios. Tai veda prie jo-jo efekto, kai žmonės numeta kilogramus, bet po kurio laiko jie sugrįžta ir dar dažnai „parsiveda įkaitų“.

Be to, tyrimai parodė, kad jo-jo dietos efektas gali padidinti diabeto, širdies ligų, aukšto kraujospūdžio ir metabolinio sindromo riziką.

Šios madingos dietos gali būti viliojančios, tačiau rasti tvarų, sveiką mitybos planą, kuris maitina jūsų kūną, o ne jo apimtį, yra daug geresnis pasirinkimas.

 

Taip pat skaitykite

Kaip normuoti CBD šuniui?

Endokanabinoidų sistema yra ryškus fenomenas daugumai gyvūnų, įskaitant šunis. Naujausi moksliniai tyrimai atskleidė jo vaidmenį ...