Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Keturios priežastys, kodėl filmas „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ bus geresnis už „Žvaigždžių karai: galia nubunda“

Keturios priežastys, kodėl filmas „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ bus geresnis už „Žvaigždžių karai: galia nubunda“

Jau antrus metus fantastinio nuotykių filmo „Žvaigždžių karai“ gerbėjai gruodžio mėnesio laukia visai ne dėl Kalėdų. Šiemet, kaip ir pernai, laukiamiausia gruodžio diena jiems taps dar vienos „Žvaigždių karų“ dalies premjera. Gruodžio 16-ąją kino teatruose bus pristatytas „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“.

Pastarasis filmas nebus naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalimi, tai – šalutinis „Disney“ studijos projektas, žiūrovus supažindinsiantis su 1977-ųjų filmo „Žvaigždžių karai IV: nauja viltis“ priešistore ir atskleisiantis, kaip sukilėliai ruošėsi pavogti „Mirties žvaigždę“, siekdami Visatai sugrąžinti viltį.

„Žvaigždžių karai“
„Žvaigždžių karai“

Jūsų dėmesiui pateikiame keturias priežastis, kodėl, pasak „Forbes“ žurnalo, filmas „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ bus geresnis už „Žvaigždžių karai: galia nubunda“:

  1. Didybė

Originalioje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje kosminiai laivai ir Visata atrodo didingai, tačiau šio pojūčio labai trūko filme „Žvaigždžių karai: galia nubunda“. Naujajame filme „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ kūrėjai sugrįš prie istorijos ištakų, todėl kosminiai laivai bus išties realistiški, bauginantys ir savo galybe gniaužiantys kvapą.

  1. Kovos

Lazeriniai ginklai yra turbūt vienas geriausiai atpažįstamų „Žvaigždžių karų“ simbolių pasaulyje. Palyginti su jais – visi kiti ginklai tėra vaikų žaidimai, todėl kiekviena kova ir originalioje trilogijoje, ir filme „Galia nubunda“ prarasdavo nemažai žavesio, nes kone iš karto būdavo akivaizdu, kad kovą laimės tas, kuris rankose laiko lazerinį kardą. Filme „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ veiksmas vyksta dar prieš šių ginklų sukūrimą, todėl žiūrovai pamatys tik paprasčiausiais šautuvais ir granatomis apsiginklavusius kovotojus, kurių pergalę lems ne super-galingi ginklai, o kovos menų išmanymas.

  1. Nostalgija

„Žvaigdžių karų“ frančizė visuomet buvo kurstoma nostalgijos. Kadaise vienintelis ir išskirtinis, šiandien šis mokslinės fantastikos filmas gal ir nebėra vienintelė tokio žanro istorija, tačiau ji nesiliauja žavėjusi savo autentiška estetika. Nepraktiški šalmai ir pikseliais mirgantys kompiuterių monitoriai nėra ateitis, tačiau būtent tokią ją įsivaizdavo devintajame dešimtmetyje. „Žvaigdžių karų“ priešistorę pasakojantis „Šelmis-1.“ išsaugos šią stilistiką ir surūdijusio metalo, nusilupusių dažų bei prislopintų spalvų gama labiau už bet kurią kitą dalį primins originaliąją trilogiją.

  1. Dartas Veideris

Turbūt niekas negalėtų ginčytis, kad Dartas Veideris yra vienas garsiausių kino blogiukų. Pernai kino teatruose rodytame „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ žiūrovams pritrūko Darto Veiderio niekšybių. Iki premjeros laikoma paslaptyje, kiek laiko filme „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ bus skirta Dartui Veideriui, bet neabejojama, kad jame žiūrovai jį pamatys būtent tokį, kokio ir pasiilgo – negailestingą ir nenukaunamą.

Išankstiniai pardavimai į „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ jau startavo visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvos kino teatruose.

Filmo „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Parafino vonelės: raminantis sprendimas sveikatai ir grožiui

Parafino vonelės jau seniai sulaukia didelio populiarumo dėl savo gydomųjų savybių, kurios suteikia daugybę naudos ...