Pirmadienis , 15 liepos 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kiek kainuoja savaitgalio poilsis dviem Lietuvoje?

Kiek kainuoja savaitgalio poilsis dviem Lietuvoje?

pora
Portrait of happy young couple enjoying the day in a cold winter on the beach.

Ar atsibudę rytais jaučiatės žvalūs ir pailsėję? Vasaros atostogos dar labai negreit, todėl reikėtų pailsėti iki jų. Tam puikiai tinka savaitgalio poilsis dviem, o keliauti niekur toli nereikia, juk Lietuvoje tiek daug gražių vietų, kurios siūlo kokybišką ir nebrangų poilsį.

Tikriausiai daugeliui kyla klausimas, kiek gali kainuoti savaitgalio poilsis dviem populiariausiuose Lietuvos kurortuose – Birštone, Druskininkuose, ar Palangoje? Taigi šiuo straipsniu pasistengsime atsakyti į šį klausimą.

Poilsis pagal biudžetą.

Kokio poilsio galima tikėtis atsižvelgiant į biudžetą?

Biudžetas dviems: iki 50 EUR

Galime sakyti, kad tai yra nedidelė suma, tačiau už šiuos pinigus tikrai galima puikiai pailsėti dviems asmenims. Už šią sumą neretai galima įsigyti nakvynę standartiniame kambaryje poilsio namuose ar viešbutyje su pusryčiais. Šis variantas puikiai tinka tiems kas mėgsta aktyviai leisti laiką – pasivaikščioti gamtoje, apžiūrėti lankytinus kurorto objektus, važinėti dviračiais ir t.t. Toks poilsis leis ne tik gerai pailsėti, bet ir geriau susipažinti su kurortu.

Biudžetas dviems: iki 100 EUR

Dažnas žmogus tokią sumą išleidžia savaitgalio pramogoms mieste. Tačiau už tokią pinigų sumą Lietuvoje galima puikiai pailsėti. Nusprendę pailsėti viename iš mūsų šalies kurortų galėsite sau leisti ne tik nakvynę ir pusryčius, tačiau ir pasiplaukiojimus baseine, apsilankymą pirtyse bei sūkurinėse voniose. Tai gali būti idealus sprendimas norintiems ne tik aktyviai praleisti laiką, bet ir patinginiauti šalia baseino ar pirtyje.

Biudžetas dviems: virš 100 EUR

Toks biudžetas savaitgalio poilsiui dviem leis pasimėgauti aukštesnės klasės kambariu, SPA malonumais, masažais, purvo voniomis bei kitomis procedūromis. Tai yra puikus variantas siekiantiems maksimalaus poilsio per trumpiausią laiką. Specialistai pasirūpins Jūsų puikiu poilsiu, o Jums beliks tik atsipalaiduoti ir mėgautis procedūromis.

Taigi trumpas savaitgalio poilsis dviem (https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/savaitgalis-dviems) gali būti ne ką prastesnis nei savaitės atostogos užsienyje. Svarbiausia tinkamai suvokti ko norite ir pasirinkti geriausią variantą. Drąsiai galime sakyti, kad Lietuvos kurortai suteikią aukšto lygio poilsio galimybes, tad tiesiog išsirinkite ir pasinerkite į poilsio oazę.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Valentino dienos proga – 3 romantiškos dovanų idėjos

Valentino diena – puiki proga priminti apie savo jausmus ir pasidalinti meile su kitais. Tačiau ...